Ваш дім

Спосіб визначення срібла йодом

— 24 серпня 2019 —

Срібло це високо інертний хімічний елемент, який має слабку хімічну активність. Найбільше срібло боїться галогенів. Срібло, вступаючи в хімічну реакцію з галогенами, утворює хімічні сполуки - галогеніди срібла. Одним з таких галогенів є йод. Під дією йоду, срібло швидко темніє.


Отруйне майно: як начиння з алюмінію й пластика впливає на здоров’я

— 24 серпня 2019 —

Пам’ятаєте, як у фільмі «Айболить-66» улюблений звірятами доктор урезонив Бармалея? «Дивися, скільки в мене добра!» - похвастався розбійник. «Хіба це добро? Це - барахло», - мудро помітив Айболить. От і ми нерідко перетворюємо своє житло в склади нікому не потрібних речей, які лише займають місце й обтяжують нас зайвими турботами.


Як позбутися жувальної гумки

— 4 серпня 2019 —

Жувальна гумка відома своєю здатністю до приклеювання: відмінно липне до різних поверхонь. Добре, що разом з проблемними ситуаціями з’являються все нові способи їх вирішення.


Як прибрати неприємний запах з холодильника?

— 4 серпня 2019 —

Внутрішній простір холодильника, що погано пахне, може дуже сильно розчарувати будь-яку людину. Але якою би страшною ця проблема не здавалася, її однаково можна вирішити, необхідно лише довідатися від чого з’явився настільки неприємний запах, а потім уже й починати заходи щодо його видалення. Яка ж причина виникнення огидного запаху з холодильника?


Перевіряємо тени пральної машини до й після використання лимонної кислоти

— 4 серпня 2019 —

У  продажі є широкий вибір засобів для видалення накипу з тенів пральних машин. Але багато хто віддають перевагу традиційним народним способам і видаляють її за допомогою лимонної кислоти. Виробники очисників настійно не радять так робити, наголошують на неефективності, підштовхують покупців до придбання їх продукції.


Використання кавової гущі

— 4 серпня 2019 —

Ось в яких несподіваних якостях можна використовувати кавову гущу для побутових потреб:


Усунення щілин на замках ламінату без його демонтажу

— 26 липня 2019 —

Зазвичай щоб прибрати щілини на замках уже зібраного ламіната використовують домкрат для скла. Але це можна зробити й без покупки цього непотрібного в господарстві інструмента.


Лайфхакі для чистоти на кухні

— 26 липня 2019 —

Кухня — це те місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, готовлячи на ній і поїдаючи плоди своєї кулінарної творчості. І не дивно, що після кулінарних подвигів на кухню страшно глянути: усюди безлад й плями, що погано відмиваються. Як же привести кухню в належний вигляд, не витрачаючи на це цілий день?


Вибираємо ідеальне місце для розеток і вимикачів

— 19 липня 2019 —

Під час ремонту будь-якої квартири або будинку виникає необхідність розрахувати потрібну кількість розеток і вимикачів і, більше того, не помилитися з їхнім розташуванням. Як же правильно спланувати електропроводку для житлових приміщень?


Позбуваємося від бліх будинку за допомогою народних засобів

— 19 липня 2019 —

Блохи звичайно заносяться у помешкання домашніми тваринами. Проте, це ніяк не применшує важливості боротьби із блохами, які є не просто елементом, що страшенно досаждає у будинку, але ще й дуже небезпечним для здоров’я. Виводити бліх, а вони ж є розсадником безлічі вірусів і захворювань, потрібно негайно.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс