Ваш дім

Захищаємо дітей від будинку

— 11 квітня 2019 —

Діти - це щастя. Однак присутність у будинку маленької дитини вимагає від батьків особливого підходу до облаштованості інтер’єру. Причому зробити це хочеться таким чином, щоб не зіпсувати загальне враження від дизайну. Розповімо вам, як створити безпечний простір для маляти.


Скрипить підлога: Що робити?

— 29 березня 2019 —

Багато хто зустрічався із проблемою скрипливих підлог. Причина настільки жахливого звуку криється в утворенні зазорів між лагами й верхнім настилом, виконаним з дерева або деревностружкової плити. Перед тим як приступити до ремонтних робіт, необхідно встановити причину скрипу й визначити конструкцію підлоги.


Як використовувати пакетики із силікагелем із взуттєвої коробки

— 29 березня 2019 —

Після покупки взуття, ми викидаємо пакетики з гелєвими кульками із взуттєвої коробки. Ці пакетики називаються силікагель. Їх кладуть не тільки у взуття, але й у нові сумки, а також коробки з технікою. Силікагель – це діоксид кремнію у вигляді гранул. Це чудовий абсорбент, який активно поглинає вологу. Тому не кваптеся позбуватися від маленьких білих пакетиків, вони можуть стати в нагоді вам у повсякденному житті.


Як зробити матер’яне взуття водонепроникним

— 22 березня 2019 —

Кеди й кросівки із тканини дуже м’які, тому часто носяться влітку, але вони зовсім непридатні для дощової погоди. Але є дешевий стовідсотковий спосіб, що дозволяє зробити матер’яне взуття водонепроникним.


Як правильно доглядати за ламінатом у квартирі

— 22 березня 2019 —

Чи правильно ви миєте свій ламінат? В ідеальних умовах він може прослужити вам усі 25 років. Але якщо ви постійно залишаєте на ньому вологу або чистите його занадто твердими інструментами, ви можете значно зменшити строк його служби! Давайте вчитися разом!


Щоб чавунна пательня служила довше: 6 «не можна» у використанні

— 16 березня 2019 —

Якщо ви теж любите особливу атмосферу готування на важкій і такій добротній чавунній сковорідці, у нас для вас приготовлено 6 рад, які дозволять вам уникнути неправильного використання цього предмета.


Подбайте про освітлення

— 9 березня 2019 —

Непродумане розміщення освітлювальних приладів не тільки псує зір, але й негативно впливає на нервову систему. Хіба ви не нервуєте, якщо, приміром, через погане освітлення не можете почитати ввечері улюблену книжку?


Винний камінь вам у допомогу

— 8 березня 2019 —

У багатьох з нас у шафці є цікавий засіб за назвою винний камінь (гидротартрат калію, Cream of Tartar), який ми використовуємо близько двох раз на рік для випічки. Може бути, ви завжди думали, що це якийсь мінерал. Насправді це побічний продукт процесу виноробства.


Боремося із плямами

— 25 лютого 2019 —

Як не бережеш речі, рано або пізно на них з’являються плями й бруд. Якщо на тканині виникла випадкова пляма,  не обов’язкове прати виріб цілком. Іноді досить обробити тільки забруднене місце. 


Вішак-органайзер для ременів, шарфів, краваток

— 25 лютого 2019 —

Створити повний порядок у шафах вам допоможуть вішаки-органайзери для шарфів, ременів, краваток і інших дріб’язків. Такий вішак ви можете виготовити своїми руками із цілком доступних матеріалів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс