Ваш дім

Маковій або Медовий Спас: традиції свята

— 10 серпня 2016 —

У серпні багато свят, які історично присвячені збору врожаю. Першим таким святом називають Медовий Спас або Маковій, що відзначається 14 серпня.


Ремонт і сусіди. Коли можна шуміти при ремонті

— 3 серпня 2016 —

Ремонт і сусіди - це не просто два слова, це - гримуча суміш. Будівельники не дадуть збрехати, та й сусіди теж. Зараз ми з вами будемо розбиратися, у який час можна шуміти у квартирі, а в який ні, і що в цьому випадку можна зробити.


2 серпня - День Іллі Пророка

— 27 липня 2016 —

День Іллі Пророка - одне зі свят, про яке народ не забував ніколи. Цей день для сільського жителя був поворотним моментом у господарських справах. 


Як поліпшити природну вентиляцію в будинку

— 27 липня 2016 —

Сучасна людина стала відгороджуватися від навколишнього середовища. Нові будівельні та ізоляційні матеріали, що відрізняються недосяжними в більш ранній період властивостями, і інноваційні технології зведення будинків не дають ні єдиного шансу атмосферним опадам, зимовій холоднечі або літній спеці порушити комфорт домовласника. Однак ціна, яку доводиться за все це платити, досить висока. 


Як вивести плями поту з білого одягу

— 21 липня 2016 —

Плям поту на білому одязі дуже складно позбутися. Спробуйте кілька ефективних домашніх засобів, після яких ваші речі знову стануть білосніжними й абсолютно чистими.


Як правильно прокладати садові доріжки

— 21 липня 2016 —

Акуратна, гарна садова доріжка - атрибут для дачі не обов'язковий, але вона настільки перетворює ділянку, що має сенс витратити час на її спорудження.


Фінський натуральний рецепт фарби для дерев'яних будинків

— 13 липня 2016 —

Практичні жителі Фінляндії встановили, що олійна фарба не сприяє довговічності будинків з деревини. Дослідження показали, що під фарбою накопичується волога, створюється оптимальне середовище для розвитку мікроорганізмів, що руйнують деревину. Краще застосувати наш фінський склад, говорять вони.


Як зробити ганчірку-желе, що очистить кожний куточок будинку

— 13 липня 2016 —

Усім хочеться мати затишний будинок, у якому й самому добре, і гостям приємно. Тому пропонуємо зробити ганчірку-желе, що пробереться в усі важкодоступні місця й повеселить під час прибирання й дітей, і дорослих.


Як позбутися неприємного запаху зі зливу раковини

— 6 липня 2016 —

Погодьтеся, немає нічого гірше смороду, що виходить зі зливу раковини. Хоч на кухню не заходь! Причин виникнення неприємного запаху може бути декілька: зірваний гідрозатвор, вакуумна пробка в стояку, різкий ухил підводок, засміття в зливальному отворі й загнивання органіки.


Як самому правильно зробити вимощення

— 6 липня 2016 —

Вимощенням називають доріжку з бетонним, асфальтовим або іншим водонепроникним покриттям, прокладену по периметрі будинку впритул до стін і призначену для захисту фундаменту від дощових і поталих вод.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс