Ваш дім

Робимо гойдалку своїми руками

— 20 жовтня 2016 —

Ми відправляємося на дачу відпочити й попрацювати. Ми мріємо полежати в гамаку, попити чайку на свіжому повітрі, але дитині цього мало. Її енергія вимагає розумного застосування, і в наших силах створити правильні умови для цього. Простий і практичний спосіб - зробити гойдалку своїми руками.


Рослини, яких бояться миші

— 20 жовтня 2016 —

Наші бабуся для боротьби з гризунами використовували не тільки мишоловки або кота, але й рятували будинок і льох ароматними травами.


Будинок, у якому ми живемо

— 19 жовтня 2016 —

Що таке будинок? Мабуть, для кожного це набагато більше, ніж просто чотири стіни й дах. З будинком пов'язані мрії про щастя, довголіття й статок, взагалі в гарному будинку, як говориться, і стіни допомагають. Наші предки дуже серйозно підходили до зведення житла, оточивши цей процес багатьма обрядами й повір'ями. І, як виявилося, були праві. Як показали наукові дослідження, кожний камінь, кожне дерево, та й сама земля під будинком несуть певну інформацію. А от яку саме? 


Кашпо зі старих ганчірок і цементу

— 12 жовтня 2016 —

Дуже оригінальні кашпо для садових рослин можна самостійно зробити зі старих непотрібних ганчірок і цементу.


Свято, яке особливо шанувалося українськими козаками. 14 жовтня - Покрова Пресвятої Богородиці й День захисника України

— 12 жовтня 2016 —

Це свято - одне з найшанованих у православ'ї, а в народі його називають ще Третя Пречиста. У цей день православні із вдячністю та вірою приймають заступництво й клопотання перед Богом Пресвятої Діви Марії, згадують історичні події далекої Візантійської епохи, звідки пішло коріння національного українського свята, шанованого славними українськими козаками, покровителькою яких вважається Богородиця. 


Як не змерзнути у власній квартирі в міжсезоння

— 5 жовтня 2016 —

На початку осені є такий період, коли вже похолодало, але опалення ще не увімкнули. Тобто начебто і не сильно холодно, але вдома стало незатишно. Доводиться натягати вовняні шкарпетки і вкутуватися в теплі кофти. Ми хочемо поділитися простими порадами, як не змерзнути у власній квартирі рано восени.


Як позбутися молі на кухні назавжди

— 5 жовтня 2016 —

Міль на кухні - це не тільки літаючі метелики, але і їхні лялечки, личинки і яйця. А значить, щоб вивести шкідників назавжди, боротися з ними потрібно комплексно - знайти й ліквідувати вогнище, вичистити меблі/стелю, викинути все, що було заражене й обробити потенційно заражені продукти.


Позбуваємося плям на килимі

— 28 вересня 2016 —

Неприємності трапляються: наприклад, ви/діти/свійські тварини поставили пляму на улюблений диван або килим. Якщо екстрені заходи з чистячим засобом, що виявився під рукою, не допомогли, то пляму можна віднести в категорію "що важко виводяться" - саме з ними ми й будемо боротися в цій статті.


Субсидія оформляється на фактичних, а не на всіх зареєстрованих мешканців

— 21 вересня 2016 —

Допомога уряду зі сплати житлово-комунальних послуг - субсидія - оформляється, виходячи з кількості фактично проживаючих осіб з числа зареєстрованих жителів по даній адресі. Про це в ході прямої телефонної лінії, що відбулася 9 вересня 2016 р. в Урядовому контактному центрі, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.


Садова гойдалка своїми руками

— 21 вересня 2016 —

Для власників дачної ділянки кінець літа - напружена пора: необхідно не тільки зібрати весь урожай, але й зберегти його на зиму у вигляді банок з соліннями, маринованими овочами, компотами й вареннями з усіляких ягід. Але як же приємно після всієї тієї суєти й важкого дня відпочити, побути наодинці з собою та світом, подивитися на останні теплі й сонячні дні й побачити їхню неповторну красу. Подвійно приємніше все це робити буде на простій і зручній садовій гойдалці, зробити яку зможе без зусиль будь-яка людина.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс