Ваш дім

Як правильно прати тюль та інші ніжні тканини

— 9 березня 2017 —

Для відновлення тюлю нам знадобиться харчова сіль, рідка синька і столовий оцет.


Теплиця за методикою Мітлайдера

— 2 березня 2017 —

У свій час аматором різних експериментів і дослідів з тепличним урожаєм доктором Джейкобом Мітлайдером була винайдена нова конструкція теплиці, котру нерідко ще називають"американською". Вона легка, проста у виготовленні, має зручне розташування вікон для періодичного провітрювання і по-своєму оригінальна.


Іржу видалить картопля або жир...

— 1 березня 2017 —

Іржу видалить картопля або жир...


Як правильно розрахувати потрібну кількість шпалер

— 1 березня 2017 —

Сьогодні на ринку оздоблювальних матеріалів представлені шпалери різної ширини. Давайте спробуємо навчитися розраховувати необхідну кількість шпалер на прикладі стандартного рулону шириною 53 см і довжиною 10 м.


Саморобна мишоловка

— 1 березня 2017 —

Щоб змайструвати мишоловку потрібно буде знайти звичайні побутові відходи. Візьміть 2 банки: одну з жерсті (висотою приблизно 6 см, діаметром близько 10 см) і одну зі скла (висотою приблизно 10 см, діаметром близько 9 см).


Чому важливе освітлення розсади і що потрібно врахувати при виборі ламп

— 23 лютого 2017 —

Освітлення розсади - це найважливіша умова ефективного вирощування молодих рослин. У цій справі важливо вибрати правильні лампи для підсвічування рослин, що цілком реально з огляду на досить таки різноманітні асортименти.


Як оформити прописку: куди звертатися і які потрібні документи

— 22 лютого 2017 —

Знятися з реєстрації або оформити прописку - раніше ці послуги робили органи міграційної служби. Тепер цим займаються місцеві ради. Подавати документи можна безпосередньо в центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), або в місцеву раду. Це залежить від місця проживання заявника. Фахівці ЦНАП самостійно передадуть документи в орган реєстрації.


Молодим господаркам на замітку: перемо правильно

— 22 лютого 2017 —

Молодим господаркам на замітку: перемо правильно


Дачна пічка своїми руками для економії дров

— 16 лютого 2017 —

Ну яка ж дача без пічки? Ні чай скип'ятити, ні юшки зварити. А як зробити піч, та не просту, а із заліза, і щоб при цьому вона й економічною була, і тепло гарно тримала.


Як швидко й легко очистити сковороду

— 16 лютого 2017 —

Сковорідки - наші вірні кухонні помічники. На жаль, через постійне використання вони швидко виходять із ладу. Поза залежністю від того, зроблені вони із глини, кераміки, тефлону або заліза, всі сковорідки мають строк придатності, що залежить від того, як ми доглядаємо за ними.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс