Ваш дім

Як прикрасити стіл на Новий рік

— 28 грудня 2017 —

Новий рік - свято, яке прийнято зустрічати у великій компанії друзів або родини. Тому традиція вимагає: на Новий рік потрібно багато і красиво накрити стіл. До речі, 2018-й - це рік Жовтої Земляного Собаки, і вже зрозуміло, які кольори мають переважати в декорі.


10 справ для останнього дня року, що минає

— 28 грудня 2017 —

Пам'ятаєте свої дитячі передноворічні відчуття й очікування? У дитинстві ми чекали Діда Мороза з його подарунками та сюрпризами. А дні й години перед Новим роком були наповнені казкою. Тепер час трохи прискорився, встигнути хочеться багато - але, забігавшись, ми ризикуємо втратити відчуття цього довгоочікуваного дня.


Прикмети на Новий рік

— 28 грудня 2017 —

Прикмет до благополуччя дуже багато, і вони незмінно повторюються рік у рік. Потрібно лише звернути на них увагу. Народні марновірства говорять, що: 


Вибираємо подарунки на Новий рік Жовтого собаки

— 27 грудня 2017 —

Так приємно ранком З1 грудня прокинутися з очікуванням майбутнього чуда й можливості одержати або піднести подарунок. Якщо ви вже вирішили подарувати кому-небудь симпатичну дрібничку, терміново відмовтеся від цієї ідеї.


Як продовжити життя новорічній ялинці

— 27 грудня 2017 —

Чим пахне для вас Новий рік? Мандаринами, цукерками, індичкою, що смажиться в духовці, і, звичайно ж, хвоєю! Свіжозрізаною красунею-ялинкою, що розкинула свої пухнаті гілки на найпочеснішому місці в кімнаті! Саме вона - головний атрибут Нового року та Різдва.


Які подарунки дарувати, враховуючи особливості зодіакального знака

— 20 грудня 2017 —

Один із найприємніших моментів свят як для дітей, так і для дорослих - одержувати новорічні та різдвяні подарунки. Тому до їхнього вибору потрібно підійти ґрунтовно, враховуючи особливості кожного зодіакального знака.


Люди стають щасливішими, наряджаючи ялинку

— 20 грудня 2017 —

Британські вчені провели дослідження і з'ясували, що люди стають набагато щасливішими, наряджаючи ялинку. Ефект від такої творчої справи зберігається на весь рік.


Готуємося до Нового року

— 20 грудня 2017 —

Передсвяткова суєта вже почалася. Головне питання, яке турбує сьогодні господарок, як краще підготуватися до зустрічі Нового року, який за східним календарем вважається Роком Жовтого Собаки? 


Як почистити пральну машину від бактерій

— 13 грудня 2017 —

Ми залежимо від наших пральних машинок, тому що вони дійсно спростили наше життя. Уявляєте, скільки всього бруду видаляють ці машинки? А ви ніколи не задавалися питанням, а чи не потрібне очищення самій машинці?


19 грудня - День святого Миколая: традиції свята

— 13 грудня 2017 —

Майже цілий рік усі ми - і дорослі, і малята - з нетерпінням чекаємо зимові свята. День Св. Миколая, Новий рік, Різдво та інші врочисті дні несуть із собою веселощі й розваги, ігри, спів, танці. З особливим нетерпінням чекають діти 19 грудня, тому що Свято Миколая пов'язане з подарунками, гарним настроєм, як це й буває на свято...Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс