Ваш дім

Прикрашаємо будинок до Нового року

— 28 грудня 2019 —

Новий рік - це чарівний час, наповнений чудес і світла. Свято, яке завжди привносить щось нове й унікальне, додає нові грані в наші почуття за допомогою ароматів і витончених смаків, кольору й вогнів, спогадів і очікувань...


Новорічні прикмети

— 28 грудня 2019 —

Як наряджати ялинку?


Саморобки до Нового року

— 28 грудня 2019 —

Подих Нового року відчувається задовго до його настання. Варто календарю показати перші числа грудня, як вітрини магазинів відразу спалахують вогниками, у торгових центрах з’являються різдвяні інсталяції й фотозони, а на прилавках виникають грона ялинкових прикрас і акуратні ряди фігурок із символом року. Цього разу твариною-заступником стане Білий Металевий Пацюк. Щоб уважити її, хтось купує готові фігурки й прикрашає ними будинок, а хтось - робить симпатичних мишенят своїми руками!


Як зберегти свіжість новорічної ялинки

— 28 грудня 2019 —

Звичайно, вода - це найголовніше, але є ще кілька речей, які ви можете зробити, щоб допомогти вашої новорічної ялинки довше залишатися свіжою й зеленою.


Утеплюємо вхідні двері

— 13 грудня 2019 —

З настанням холодів практично всі починають хвилюватися про своє здоров’я й надійності житла. Важливо не тільки тепло одягатися, але й пам’ятати про те, що вдома теж повинно бути спокійно, затишно й безпечно.


Відновлюємо іржаву чавунну сковороду

— 13 грудня 2019 —

Чавунний посуд цінується за здатність довго зберігати тепло. При випалові й наступному готуванні, на її поверхні утворюється нагар, що має антипригарні властивості й захищає посуд від іржі. Іноді, через неправильний догляд, чавунний посуд іржавіє. Якщо таке відбулося з вашою сковородою, не зневіряйтеся. Існує правильний спосіб відновлення іржавої чавунної сковороди від експертів.


Як позбутися противного запаху фарби в приміщенні

— 7 грудня 2019 —

У процесі ремонту завжди доводиться щось красити або підфарбовувати. Коли це робиш на вулиці, запах фарби особливо не тривожить: там він швидко вивітрюється. Але при роботах у приміщенні він уже стає проблемою. Прості поради допоможуть вам позбутися запаху фарби.


Як почистити предмети, які ви використовуєте для чищення туалету

— 7 грудня 2019 —

Ви напевно знаєте, що всі речі для чищення теж потрібно мити. Саме тому ви перете рушники для посуду кожні вихідні й міняєте губку для посуду щотижня (принаймні ми сподіваємося на це). Але будьте відверті: скільки часу пройшло з тих пір, як ви правильно чистили свою туалетну щітку? Або тримач для туалетної щітки?


Як привернути багатство в будинок за допомогою дзеркал

— 30 листопада 2019 —

Дизайнер інтер’єру, який спеціалізується на Фен-Шуй, дає поради, де краще розвісити дзеркала в будинку. Важлива не тільки конкретна кімната, але й сторона світла, розташування, а також розмір дзеркала.


Топ найнебезпечніших побутових хімічних речовини

— 30 листопада 2019 —

Прибирання в будинку важко уявити собі без синтетичних миючих засобів й засобів що чистять. Пральні порошки й відбілювачі, мийні засоби для посуду й поліролі для меблів – без цього не обійтися. Але корисно знати про шкоду багатьох продуктів побутової хімії й користуватися ними правильно.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс