Ваш дім

Садова доріжка із цегли своїми руками

— 6 серпня 2014 —

Для садової доріжки, що увесь час знаходиться в несприятливих погодних умовах підійде не будь-яка цегла. Купуйте тільки спеціальну глиняну тротуарну брущатку. Так, це дорого, але спроба заощадити - використати просту повнотілу цеглу - приречена на невдачу. Уже після першого сезону з'являться тріщини, а якщо цегла недопалена або перепалена, то вона взагалі розвалиться після першої зими. Розмір тротуарних цеглин зазвичай 20х10 см.


Газовий пальник своїми руками

— 6 серпня 2014 —

Виготовити такий пальник-крихітку з підручних матеріалів можна, витративши всього чверть години. А придатися він може у найрізніших ситуаціях, і завжди буде до речі. Скип'ятити літр води на такому пальнику можна менше чим за 10 хвилин. Уявіть: дощ, вогкість, а ви насолоджуєтеся в наметі гарячим ароматним чаєм і думаєте: до чого ж прекрасне життя!


Як пофарбувати металевий паркан

— 6 серпня 2014 —

Як пофарбувати металевий паркан


Чищення та догляд за жалюзі

— 30 липня 2014 —

Сучасні технології і розробки пішли так далеко вперед, що встановлювати жалюзі в житлових будинках і квартирах стало дуже модно. Матеріали для виготовлення жалюзі можуть бути найрізноманітнішими - починаючи вже знайомими - алюмінієм, деревом і пластиком, і закінчуючи ексклюзивними тканинними жалюзі та рулонними шторами. Багатство вибору матеріалів і дизайнерських рішень, а так само конструктивні особливості, роблять різноманітним і догляд за жалюзі. Саме правила догляду, а також обслуговування будуть розглянуті в нашій статті.


Совочок із пластикових ємкостей

— 30 липня 2014 —

Як часто буває: приїхавши на дачу, раптом виявляєш, що не захопив із собою дуже потрібні в господарстві предмети, наприклад, совочок. Ну як без нього зробити прибирання, розкидати добрива або вийняти попіл з пічки? Начебто дрібна штучка, а яка необхідна.


Абетка інтер'єру: передпокій. Поради дизайнерів

— 30 липня 2014 —

Початкова думка про людину створюється при погляді на її зовнішній вигляд. А перше враження від квартири передає інтер'єр передпокою. Саме він грає в будинку «представницьку функцію». 


Фарбування лакових поверхонь

— 23 липня 2014 —

Як часто буває, старі темні лакові меблі, що стоять в будинку - уже не модні, але ще такі добротні, міцні, зроблені на совість. І ця ж совість не дозволяє нам позбутися гарних меблів, віднесши їхна смітник. Але є спосіб надати лаковим меблям новий сучасний вигляд. Потрібно усього лише позбавити їх колишнього «лиску» (тобто блиску). Уявіть, як прикрасить вашу кухню білий матовий стіл, а вітальню - модульні меблі в бежевих тонах.


Якщо на кухні з'явився запах

— 23 липня 2014 —

Усуваємо головні причини виникнення неприємних запахів на кухні.


Десять схованок, де НЕ треба зберігати гроші. Туди злодії заглянуть у першу чергу

— 21 травня 2014 —

"Громадяни, зберігайте ваші гроші в ощадних касах", - ця порада Жоржа Милославського як і раніше є актуальною. За статистикою МВС, кожний дев'ятнадцятий зареєстрований злочин - це квартирна крадіжка. 


Обклеюємо стелю шпалерами самостійно

— 14 травня 2014 —

Оклеювання шпалер - справа колективна. Процес іде швидше, веселіше, робота спориться, і ось уже видні результати... Але це в ідеалі. Найчастіше все набагато прозаїчніше - або тобі клеять чужі люди за плату (і не завжди акуратно), або ти клеїш шпалери сам у гордій самітності. Сьогодні наші поради - для тих, хто вирішив скорити вершини своїх квартир, а саме - оклеїти самостійно стелі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс