Ваш дім

Очистити стару фарбу - це просто

— 18 травня 2016 —

Підготовка поверхні до майбутнього фарбування є майже найбільш трудомісткою частиною процесу. Методи видалення старого шару фарбування залежно від його типу й виду використовуваної поверхні будуть розрізнятися.


Ремонт поліетиленової плівки - три способи

— 18 травня 2016 —

Поліетиленова плівка часто рветься. Але її можна реанімувати й використовувати, наприклад, для парників.


Свічник з пляшки

— 18 травня 2016 —

Зі сміття вмільці нерідко роблять зовсім марні та некрасиві речі, але у випадку з пляшками завжди виходить просто й добре. 


Як прасувати речі швидко

— 18 травня 2016 —

Харчова алюмінієва фольга - незамінний помічник у господарстві. Для чого тільки її не використовують: готування страв у духовці, пакування продуктів, очищення каструль, заточення ножиців, усунення нальоту зі срібних виробів...


5 безпечних еко-засобів для миття посуду

— 11 травня 2016 —

5 безпечних еко-засобів для миття посуду


Як перевірити - чи не обдурили вас із дровами. Розраховуємо кубометри

— 11 травня 2016 —

Ох уже ці дрова, про них можна сказати так само, як Вінні-Пух говорив про мед, у тому розумінні, що дрова - це дуже дивний предмет: тільки що були - і ось уже немає! Начебто зовсім недавно закупив майже не гору, і де вона? Взяла та й вилетіла в трубу!


Як правильно зробити дерев'яну підлогу в будинку

— 4 травня 2016 —

Хочете зробити дерев'яну підлогу в будинку своїми руками і не знаєте як і з чого почати? Читайте основні правила.


Як приготувати нешкідливий пом'якшувач для білизни

— 4 травня 2016 —

У пом'якшувачах для білизни містяться різні токсичні хімічні речовини (такі як камфора - стимулятор центральної нервової системи і хлороформ - нейротоксичний канцероген), яким немає місця в наших будинках і особливо на нашому одязі.  А приготувати самостійно пом'якшувач простіше простого.


Незвичайні способи застосування звичайного аспірину

— 4 травня 2016 —

Аспірин був винайдений і впроваджений у масове виробництво ще 120 років тому лікарем Феліксом Хоффманном і дотепер дивує своїми властивостями, при цьому аспірином лікують не тільки головні болі, що усім відомо, але й широко застосовують у побуті не за прямим призначенням як говориться.


Шість простих способів видалити іржу з одягу

— 27 квітня 2016 —

Виявили на улюбленій речі іржаву пляму? Не варто засмучуватися! Існує багато простих методів, які допоможуть позбутися такої прикрої проблеми.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс