Ваш дім

Більше ніяких тупих ножиць у будинку!

— 27 вересня 2017 —

Ножі заточувати вміють усі, а от з ножицями в цьому плані виникає безліч питань. Багато людей навіть думають, що повернути їм колишню гостроту неможливо, і викидають.


Як повернути м'якість махровим рушникам

— 21 вересня 2017 —

Ви напевно помічали, що з часом пухнаті махрові рушники стають жорсткими і втрачають свою еластичність та м'якість. І навіть застосування звичайних покупних кондиціонерів і пом’якшувачів для білизни не може допомогти!


Не поспішайте міняти чавун на тефлон

— 21 вересня 2017 —

Сьогодні в продажі багато посуду з тефлоновим покриттям, поводитися з яким треба дуже акуратно й доглядати ретельно, оберігаючи антипригарний шар. Але якщо у вас - перевірені часом чавунні сковорідки й казанки, не поспішайте їх викидати.


Як використовувати корисні властивості картоплі в побуті

— 20 вересня 2017 —

Кілограм-інший картоплі зберігається в коморі у кожного, адже цей коренеплід - один з основних продуктів харчування в наших краях. Але що ми знаємо про картоплю, крім того, як смачно її посмажити або спекти?


Як позбутися молі без хімікатів

— 20 вересня 2017 —

Хімічні речовини, такі, як нафталін або дихлофос, та інші аналоги з приємним запахом шкідливі для здоров'я людини, особливо для дітей, вагітних, та матерів, що годують. У своєму складі вони містять токсичні речовини, пряме завдання яких — труїти настирливих комах, а заодно і власників будинку. А як же справлялися з цією напастю наші бабусі? Підручними засобами!


Екологічна штукатурка

— 14 вересня 2017 —

Останнім часом усе більшу популярність здобуває екологічне житло. Жити в будинку, зробленому з екологічно чистих матеріалів не тільки корисно, але тепер уже й модно. Будують їх часто із солом'яних блоків, поверх яких наноситься товстим шаром глиняна штукатурка. Так, до даної методики будівництва (що є насправді стародавньою) поступово вертається Європа.


Мило з попелу своїми руками

— 14 вересня 2017 —

Існує перевірений спосіб виготовлення лугу з попелу - екологічно чистого засобу для миття посуду і прання білизни. Цей засіб відомий людям з давніх часів.


Підлога зі спилів у будинку - красиво й екологічно

— 6 вересня 2017 —

Підлога зі спилів у будинку - красиво й екологічно


Для одержання субсидії при наявності заборгованості за комунальні послуги необхідно оформити договір реструктуризації боргу

— 6 вересня 2017 —

Поточна заборгованість, тобто не оплачені комунальні послуги в березні, травні та червні, не впливає на процес перепризначення житлових субсидій на новий період. У рахунок береться заборгованість, накопичена субсидіантом до лютого 2017 року.


Чи не завелася у вашій шафі міль?

— 6 вересня 2017 —

Насамперед майте на увазі, що різновидів її багато, у тому числі й так званий «харчовий метелик», аж ніяк не такий вже невинний як вважає багато хто. Майже всі вони харчуються натуральними волокнами - вовною, шовком, деякі види поїдають борошно, зерно та інші харчові продукти і навіть тканини із синтетичних матеріалів, папір.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс