Ваш дім

Лимон і маслинова олія: як легко помити мікрохвильову піч

— 2 листопада 2017 —

Мікрохвильова піч здорово полегшує нам життя, але іноді її доводиться відмивати від жиру. Це не дуже приємно, хоча є способи зробити це миття легким. Ділимося корисними хитростями.


Як утеплити квартиру

— 2 листопада 2017 —

Кожному хочеться, щоб у його будинку було тепло й затишно. Але що робити, якщо по квартирі гуляють протяги, а температура в приміщенні не набагато вище, чим на вулиці? Ця проблема особливо актуальна для жителів панельних багатоповерхывок і старих хрущовок, однак і в цегельних будинках сучасної будівлі через помилки або відверту халтуру будівельників кліматична обстановка може бути дуже несприятливою. Вихід тільки один – утеплити квартиру самостійно.


Розбилася енергозберігаюча лампа - що робити?

— 26 жовтня 2017 —

Економія на електроенергії - ціль похвальна, а енергозберігаючі лампи їй справно служать. Проблема в тому, що, якщо енергозберігайка розбилася - може виникнути небезпека для здоров'я мешканців будинку. Представимо вам порядок дій у випадку ушкодження енергозберігаючої лампи.


8 способів використання бананової шкірки

— 19 жовтня 2017 —

8 способів використання бананової шкірки


Точимо ножі в м'ясорубці наждачкою

— 19 жовтня 2017 —

Чи знаєте ви, що ніж в м'ясорубці можна наточити і без спеціальних пристосувань? Для цього потрібні лише два листи наждакового паперу — крупного і дрібного.


Винний оцет допоможе зробити білизну білосніжною і запашною

— 12 жовтня 2017 —

Іноді прання доставляє чимало турбот. Основне завдання – знайти правильний мийний засіб для пральної машини. Але це не завжди легко.


Свічник з виделки та блюдця своїми руками

— 12 жовтня 2017 —

Гарний свічник можна купити в магазині або зробити самостійно. У цьому немає нічого складного, достатньо лише використати підручні матеріали. Але не будемо сильно заглиблюватися, а візьмемо звичайну виделку, блюдце та свічку.


14 жовтня відзначають Свято Покрови та День захисника України

— 12 жовтня 2017 —

Церковне свято Покрови відзначають на честь явища Діви Марії у Влахернському храмі під час облоги Константинополя варварами (за однією з версій, їх проводирями були кияни-язичники Аскольд і Дір). 


Незвичайні способи застосування крохмалю

— 4 жовтня 2017 —

Крохмаль — це не просто один із продуктів виробництва картоплі. Це один з найбільш недооцінених помічників, який, до речі, є на кожній кухні. У чому його недооціненість — запитаєте ви? Щоб відповісти на це питання, ми приведемо вам двадцять прикладів того, як крохмаль здатний полегшити ваше повсякденне життя!


Як правильно користуватися гідрорівнем

— 4 жовтня 2017 —

Є вимірювальні прилади складні й прості, ультрасучасні, «навернені» і перевірені часом. Гідрорівень, або водяний рівень, належить саме до найпростіших, доступних інструментів, що давно використовуються для установлення горизонту, створення рівних горизонтальних ліній. Але ця простота ніяк не позначається на результаті вимірювання.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс