Ваш дім

Як і чим мити холодильник

— 12 червня 2013 —

Незважаючи на те, що у багатьох холодильники оснащені системою розморозки, доглядати за ними однаково потрібно. Але далеко не всі знають як і чим мити холодильник, щоб у ньому не було ні неприємного запаху, ні інших проблем.


10 способів видалити неприємний запах з пластикових харчових контейнерів

— 5 червня 2013 —

На жаль, як не чисть пластикові харчові контейнери, з часом наступає такий момент, коли вони починають вкрай неприємно пахнути.


Як зробити декоративний ставочок зі старої покришки

— 29 травня 2013 —

Зробити невеликий декоративний ставочок на своїй ділянці під силу кожному домашньому вмільцеві. Тим більше що витрат це зажадає незначних.


Рідке мило з обмилків

— 29 травня 2013 —

Хочете продовжити життям своїм обмилкам, створіть з них рідке мило. У результаті ви одержите рідке мило з ароматів вашого улюбленого мила.


Чистота - застава здоров'я. 10% розчин аміаку на всі випадки життя

— 22 травня 2013 —

Нашатирний спирт за своєю корисністю та багатофункціональністю застосування не має рівних. 


Шланг для поливу: який вибрати?

— 16 травня 2013 —

Шланг, зроблений з гуми, непогано переносить перепади температур. Крім цього, він досить міцний і стійкий до перекручування та механічних деформацій.


Садова гойдалка своїми руками

— 7 травня 2013 —

Зробити таку чудову гойдалку для двору або саду можна своїми руками, з матеріалів, які продаються в будь-якому господарському магазині.


Що таке висоли і як з ними боротися

— 7 травня 2013 —

«Висол» (вицвіт) - це соляний наліт білого кольору, що виступає на поверхні лицьової кладки.


Як позбутися від мурах

— 7 травня 2013 —

Людина здавна веде боротьбу з мурахами, придумуючи все нові й нові способи. 


Точимо ножі самі. Майстер-клас

— 7 травня 2013 —

У кожної господарки є на кухні улюблений ножик. Він може все - і різати, і чистити, і кришити, і відбивати. І нехай він вже зовсім сточився, але він дорогий і його бережуть. Через підвищену затребуваність ваш активний помічник частіше інших має потребу в заточенні. Але це не проблема - є простий і доступний спосіб, як поточити ножі. Усього за кілька секунд інструмент здобуває потрібну гостроту. А потрібний для цього всього лише один предмет домашнього побуту, що знайдеться в кожному без винятку будинку. Отже, майстер-клас.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс