Ваш дім

Якого кольору квадратик на тюбику вашої зубної пасти?

— 30 березня 2016 —

Виявляється, зубну пасту можна вибирати в магазині не за торговельною маркою, а за її природною чистотою!


8 способів заощадити за допомогою холодильника

— 30 березня 2016 —

Незважаючи на технічний прогрес, холодильник як і раніше входить до числа найбільш "ненажерливих" споживачів енергії в будинку. При цьому сучасним моделям потрібно лише 25% тієї енергії, що "з'їдали" їхні побратими 35 років тому. Але й цю цифру можна знизити за допомогою декількох простих правил.


Сушарка для продуктів своїми руками

— 23 березня 2016 —

Дуже корисна річ - сушарка для продуктів. У ній можна сушити м'ясо, ковбаси, рибу, фрукти, гриби і т.д. А зібрати сушарку своїми руками зовсім нескладно.


Перехід на літній час: коли переводять годинники в Україні?

— 23 березня 2016 —

В Україні перехід із зимового на літній час відбувається в останню неділю березня. У цьому, 2016-му році, перехід випадає на 27 березня. Так, відповідно до традиції, у ніч із суботи, 26 березня, на неділю, 27 березня, о 3 годині ночі українці перемістять стрілки годинників на годину вперед.


Перекис водню: 15 незвичайних способів застосування

— 23 березня 2016 —

Як часто ми навіть не здогадуємося, що за допомогою підручних засобів можна творити справжні чудеса... Візьміть пляшечку перекису й подивіться на неї. Ви тримаєте в руках справжній скарб!


Сорок Сороків

— 17 березня 2016 —

22 березня православні християни відзначають одне з найбільших свят - Сороки.


Cаманний будинок своїми руками

— 16 березня 2016 —

Багато хто, напевно, мріє про будівництво заміського будинку, куди б можна було приїжджати на вихідні. Але не кожний може дозволити собі таке дороге задоволення. Що ж робити?


Як очистити кімнату від ртуті

— 9 березня 2016 —

Колись ртутні градусники та термометри були єдиними доступними для споживачів інструментами для вимірювання температури. Зараз з'явилися електронні пристрої, здатні впоратися із цим завданням. Проте сказати, що вони повністю витиснули своїх попередників, не можна.


Грибок і цвіль у ванній: чим небезпечні і як боротися

— 9 березня 2016 —

Ванна кімната через високу вологість ідеальне місце для розвитку всіляких грибків і цвілі. Їхні спори, необразливі у звичайному середовищі, потрапивши в сприятливе вологе та темне середовище, починають швидко розростатися. Температура +20°С, відсутність світла та висока вологість - ідеальні умови для комфортного проживання цвілі у вашій ванній кімнаті.


Гадання на Масницю

— 3 березня 2016 —

З настанням темряви дівчата починали млинцеві гадання.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс