Ваш дім

Що робити, якщо на ноутбук потрапила рідина

— 22 серпня 2020 —

Якщо на ноутбук розлили рідину, не засмучуйтеся. Все може і не так безнадійно, як здається. Від залиття є кілька негативних впливів на ноутбук: коротке замикання, якщо не вимкнути живлення ноутбука, окислення «нутрощів» і т. п.


Як прибрати запах цвілі з одягу

— 22 серпня 2020 —

Ви коли-небудь «закопувалися» обличчям в пухнатий рушник, очікуючи солодкі аромати свіжого прання, але замість цього відчували запах старого підвалу? Це цвіль, друзі. Це не приємно, це шкідливо для ваших легенів, і ви не захочете, щоб ваші гості відчули це.


Світлий одяг, вода і кондиціонер

— 15 липня 2020 —

Центр громадського здоров’я дав поради українцям щодо того, як можна уберегтися від екстремальної спеки. Про це йдеться на сторінці ЦГЗ у Facebook.


Як охолодити квартиру у спеку?

— 15 липня 2020 —

Дуже просто настроїти клімат у квартирі, коли є кондиціонер. А якщо його немає, допоможуть старі дідівські способи.


Засоби для чищення, які не можна змішувати

— 3 липня 2020 —

«Деякі речовини цілком невинні поодинці, але після з’єднання з іншими можуть привести до появи небезпечних випарів і іншим хімічним реакціям», — говорить Ненсі Бок з Американського інституту чистоти — організації, яка займається вивченням і просуванням засобів, що чистять. Запам’ятаєте ці небезпечні комбінації, щоб не нашкодити своєму здоров’ю.


Як позбутися неприємного запаху в холодильнику

— 3 липня 2020 —

Вам допоможуть сода, кава, картопля, газета й інші підручні засоби.


Садовий секатор: як правильно зберігати і точити

— 14 червня 2020 —

Садовий інвентар — головне знаряддя праці для будь-якого поважаючого себе господаря (або господарки). І серед них один з найбільш затребуваних — це секатор, яким зазвичай підрізають дерева і чагарники.


Відбілюємо старі тюлеві фіранки

— 12 червня 2020 —

Ультрафіолет, вуличний пил, вихлопні гази, тютюновий дим та інші забруднювачі поступово надають білосніжному тюлю сірий або жовтий відтінок. При цьому звичайне прання не вирішує, а тільки збільшує проблему. Зрозуміло, така тканина видасться неохайною й не прикрашає домашній інтер’єр. Як відбілити тюль у домашніх умовах швидко, щоб він засяяв чистотою?


Перекис водню: 11 причин мати його в аптечці

— 25 травня 2020 —

Крім того, що перекис водню є чудовим засобом для дезінфекції ран, він є просто незамінним продуктом для очищення оселі.


Поради для тих, хто планує ремонт у ванній

— 20 травня 2020 —

Ремонт в ванній кімнаті коштує дорожче, чим оздоблення інших приміщень квартири. Тут багато складних і брудних робіт: розведення труб, укладання кахлів, установка техніки. І наслідки помилок можуть бути важкими - від відлетілих кахлів до затоплення сусідів знизу. Подібних неприємностей можна уникнути, якщо дотримуватися рекомендацій фахівців.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс