Ваш дім

Як правильно зберігати взуття

— 11 грудня 2013 —

Щороку, неважливо минає зима або літо, встає питання про те як правильно зберігати взуття, щоб воно зберегло свій привабливий вигляд до наступного року. І зробити це зовсім не складно, достатньо запам'ятати кілька простих правил.


Починаємо передсвяткові приготування

— 11 грудня 2013 —

Оскільки генеральне прибирання квартири вимагає чимало часу та сил, ми зазвичай намагаємося відкласти його «на потім». Але час невблаганно наближає нас до свят, і рано чи  пізно наступить день, коли всі домашні справи наваляться всі разом, і відступати далі вже буде нікуди.


Як боротися з міллю

— 4 грудня 2013 —

Напевно кожна господарка зіштовхувалася з такою неприємністю, як поява молі. У природі є дуже багато видів молі, але розрізняють дві основні групи, це одежна міль і кухонна міль. У будь-якому разі поява цієї напасті в домі не приносить нічого гарного господарям, крім неприємностей і турбот.


Позбуваємося чорнильної плями на одязі

— 4 грудня 2013 —

Сліди від кулькової ручки, які досить часто з'являються на одязі школярів і студентів, викликають чимало турбот, адже всім відомо, що відіпрати такі плями часом буває дуже складно. На жаль, іноді трапляється й так, що чорнило можна відіпрати тільки, віддавши річ у хімчистку, що не завжди можливо. А носити річ із чорнильною плямою, звичайно ж, неможливо, тому доводиться з нею розставатися.


Відмазка від холоду: тепла штукатурка

— 4 грудня 2013 —

Товсті стіни та потужні системи опалення ще нещодавно були основою заощадження тепла в будинку. Поява теплої штукатурки дозволила не тільки збільшити тепло-заощадження, але й зменшити при цьому товщину стіни на 30-40%.


Посуд із пластику приводить до каменів у нирках

— 27 листопада 2013 —

Усім відомо, що визначальними факторами в профілактиці багатьох небезпечних хвороб є здоровий спосіб життя, якісні продукти харчування і чиста питна вода. А ще істотно впливає на стан здоров'я матеріал, з якого виготовлений наш посуд. До такого висновку прийшли тайваньські вчені на підставі експериментів і аналізу попередніх досліджень.


Робимо пуфик для дому із пластикових пляшок

— 27 листопада 2013 —

Отже, для того, щоб своїми руками за пару годин зробити оригінальний пуфик для дому або дачі, нам буде потрібно:


6 порад щодо дрібного ремонту

— 27 листопада 2013 —

Неважливо, коли ви робили ремонт, три роки тому або 10. Наші поради допоможуть вам освіжити квартиру без допомоги вічно втомленого чоловіка або зятя.


Кавова гуща: 17 способів використання в побуті

— 20 листопада 2013 —

Ви дотепер викидаєте кавову гущу в сміття? Дарма! Залишки меленої кави - це універсальний засіб, що допоможе як у догляді за собою, так і по господарству.


Що чистіше: кухня або сидіння унітаза?

— 13 листопада 2013 —

Ми звикли чистити та дезінфікувати туалет, але найчастіше не віддаємо собі звіту, що кухня має потребу в ще більшій увазі. На кожній кухні є, щонайменше, п'ять місць, де накопичується неймовірна кількість небезпечних бактерій. Що це за місця і як їх знешкоджувати?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс