Ваш дім

Як правильно очищати і дезінфікувати автомобіль

— 3 квітня 2020 —

Під час спалаху коронавірусу та інших захворювань важливо правильно очищати салон авто.


Як нагострити ножиці

— 3 квітня 2020 —

Згодом усі ножиці затуплюються й уже не ріжуть так добре, як у день покупки. Якщо ваші ножиці затупилися й сталі гірше різати, не біда: є кілька способів нагострити старі ножиці в домашніх умовах. Для цього потрібно лише небагато часу й підручні засоби.


Як наповнити крісло-мішок

— 27 березня 2020 —

Крісла-мішки (бін-бегі) дуже популярні останнім часом. Їм можна надавати будь-яку форму. Їх можна замовити через Інтернет, і продаються вони всіляких моделей, розмірів, і розцвічень. Як же самостійно заповнити такі мішки?


Як зробити медичну маску?

— 27 березня 2020 —

Після оголошення ВОЗ пандемії Covid-19 проблема захисту від коронавірусу тільки загострилася. Медична маска стає рідкістю в українських аптеках, і часто через це люди бояться виходити на вулицю.


Саморобні полички на двері

— 20 березня 2020 —

На одну таку поличку знадобиться 3 дощечки й невелика рейка для бортика.


Як правильно прати пухові й пір’яні подушки

— 20 березня 2020 —

Забезпечити здоровий і комфортний нічний відпочинок може чиста постільна білизна. Особливу увагу слід приділити пуховим і пір’яним подушкам, оскільки їх наповнювач є сприятливим середовищем для розмноження пилових кліщів. Прати такі подушки можна як вручну, так і в пральній машині.


ТОП-12 розсадників бактерій у будинку

— 12 березня 2020 —

Будинок - це місце, де ми почуваємо себе затишно й комфортно. Ми намагаємося утримувати житло в чистоті, регулярно робимо прибирання й виносимо сміття. Але є деякі речі, які можуть стати причиною поширення інфекції й проблем зі здоров’ям. На що треба звернути увагу і як правильно робити прибирання в будинку?


Як позбутися запаху старості в будинку

— 6 березня 2020 —

Здається, що позбутися старечого запаху у квартирі практично неможливо, адже потрібно витратити багато часу для звільнення приміщення від непотрібних речей, прання текстильних виробів, чищення меблів і миття всіх поверхонь спеціальними засобами. Про те, як швидко підготувати приміщення до прибирання і якими підручними засобами можна скористатися для усунення неприємного запаху ви довідаєтеся із цієї статті.


Майстер-клас: робимо очищувач стекол

— 6 березня 2020 —

Кожній господарці хочеться створити комфортні умови для себе й своїх близьких. Але, як багато сил потрібно для того, щоб будинок сяяв чистотою, особливо якщо в будинку багато скляних і дзеркальних поверхонь! Тут нам і буде в нагоді гарний склоочисник.


5 способів скоротити кількість харчових відходів

— 24 лютого 2020 —

Харчові відходи відіграють одну з головних ролей у зміні клімату. Згідно з доповіддю ООН, на харчові відходи доводиться 10% антропогенних викидів парникових газів. Плюс до всього, скорочення харчових відходів збереже вам чимало коштів. Інтернет-Журнал Factinteres зібрав 5 способів як це зробити.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс