Ваш дім

Як позбутися жувальної гумки

— 4 серпня 2019 —

Жувальна гумка відома своєю здатністю до приклеювання: відмінно липне до різних поверхонь. Добре, що разом з проблемними ситуаціями з’являються все нові способи їх вирішення.


Як прибрати неприємний запах з холодильника?

— 4 серпня 2019 —

Внутрішній простір холодильника, що погано пахне, може дуже сильно розчарувати будь-яку людину. Але якою би страшною ця проблема не здавалася, її однаково можна вирішити, необхідно лише довідатися від чого з’явився настільки неприємний запах, а потім уже й починати заходи щодо його видалення. Яка ж причина виникнення огидного запаху з холодильника?


Перевіряємо тени пральної машини до й після використання лимонної кислоти

— 4 серпня 2019 —

У  продажі є широкий вибір засобів для видалення накипу з тенів пральних машин. Але багато хто віддають перевагу традиційним народним способам і видаляють її за допомогою лимонної кислоти. Виробники очисників настійно не радять так робити, наголошують на неефективності, підштовхують покупців до придбання їх продукції.


Використання кавової гущі

— 4 серпня 2019 —

Ось в яких несподіваних якостях можна використовувати кавову гущу для побутових потреб:


Усунення щілин на замках ламінату без його демонтажу

— 26 липня 2019 —

Зазвичай щоб прибрати щілини на замках уже зібраного ламіната використовують домкрат для скла. Але це можна зробити й без покупки цього непотрібного в господарстві інструмента.


Лайфхакі для чистоти на кухні

— 26 липня 2019 —

Кухня — це те місце, де ми проводимо чималу частину свого часу, готовлячи на ній і поїдаючи плоди своєї кулінарної творчості. І не дивно, що після кулінарних подвигів на кухню страшно глянути: усюди безлад й плями, що погано відмиваються. Як же привести кухню в належний вигляд, не витрачаючи на це цілий день?


Вибираємо ідеальне місце для розеток і вимикачів

— 19 липня 2019 —

Під час ремонту будь-якої квартири або будинку виникає необхідність розрахувати потрібну кількість розеток і вимикачів і, більше того, не помилитися з їхнім розташуванням. Як же правильно спланувати електропроводку для житлових приміщень?


Позбуваємося від бліх будинку за допомогою народних засобів

— 19 липня 2019 —

Блохи звичайно заносяться у помешкання домашніми тваринами. Проте, це ніяк не применшує важливості боротьби із блохами, які є не просто елементом, що страшенно досаждає у будинку, але ще й дуже небезпечним для здоров’я. Виводити бліх, а вони ж є розсадником безлічі вірусів і захворювань, потрібно негайно.


Прибираємо неприємний запах із пральної машини

— 19 липня 2019 —

Коли в пральній машині з’являється неприємний запах, він не тільки заважає користуватися машинкою, але й передається речам під час прання, а також поширюється по квартирі. Щоб розібратися, як позбутися його, необхідно спочатку зрозуміти, звідки ж він виникає.


Як зігнути горлечко скляної пляшки

— 4 липня 2019 —

У кожного в господарстві є скляна тара, викидати шкода, а використовувати повторно не хочеться через непрезентабельний вид. Є простий спосіб додати пляшці оригінальний зовнішній вигляд.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс