Ваш дім

Як доглядати за пуховими подушками і ковдрами

— 11 березня 2015 —

Досліджуємо тонкості догляду за пуховими ковдрами і подушками, а також розкриваємо секрети прання цих найважливіших речей, адже від них залежить наш сон!


Міні-балкон для вирощування розсади

— 4 березня 2015 —

Де найкраще вирощувати розсаду? Звісно ж: на підвіконні, а потім на балконі. А що робити, якщо балкона немає? Залишається тільки... зробити його своїми руками.


Килимок з мотузки. Майстер-клас

— 4 березня 2015 —

Зробити такий стильний килимок дуже просто, тим більше, що мотузку можна купити в будь-якому будівельному магазині. Коштує мотузка зовсім недорого, її можна вибирати по товщині та купувати бобінами або метражем. Найголовніше - такий килимок не купиш і підійде він абсолютно до будь-якого інтер'єру, як у кімнатах для захисту паркету, так і в передпокої. 


Маловідомі способи використання зеленого чаю

— 25 лютого 2015 —

Часто сперечаються про користь і шкоду цього продукту. Але є дуже багато способів застосування зеленого чаю, які полегшать життя і точно не нашкодять.


Стілець із пластикових труб (ПВХ) своїми руками

— 18 лютого 2015 —

Кілька зручних всепогодних непромокальних табуретів, до того ж саморобних, зроблених своїми руками - тобто майже безкоштовних, не завадять на дачі. А зробити їх зовсім не складно.


Вибираємо укривний матеріал для теплиць

— 18 лютого 2015 —

Завдяки стрімкому технічному прогресу в арсеналі звичайного городника тепер чого вже тільки немає: це й новітні автоматичні системи обігріву та поливу, і кватирки, що самовідкриваються, і «розумні датчики», і навіть чудо-тепла підлога з тонкої плівки. І нове століття не обійшло також укривний матеріал для теплиць. 


«Пухнастий» килимок для ванної кімнати

— 11 лютого 2015 —

Через високу вологість ванної кімнати доводиться часто сушити там килимки. Щоб не ходити по голій підлозі поки килимок сохне можна зробити запасний пухнастий килимок у ванну.


Як зробити розумну лопату для прискореного копання городу

— 11 лютого 2015 —

Городники, які перекопують ґрунт на своїй ділянці лопатою, знають яка це важка праця. Полегшити її може чудо-лопата, за допомогою якої можна скопати 5 соток за 7-8 годин. При цьому ні руки, ні спина не утомлюються так, як при роботі звичайною лопатою.


Широка Масляна

— 11 лютого 2015 —

Масляна - це незвичайне свято, що поєднує в собі язичеські та християнські традиції, це свято, що знаменує собою початок аскетичного періоду посту та перебуває на рубежі між зимою і весною.


Підготовка садового інструмента до весни

— 4 лютого 2015 —

Зима - самий час зайнятися садовим інвентарем, перевірити, чи все в порядку, щось підремонтувати, нагострити, а якщо це необхідно - докупити. На що звернути увагу при покупці садових інструментів, як зробити так, щоб вони прослужили як можна довше, спробуємо розібратися на прикладі найбільш популярних і традиційних з них.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс