Ваш дім

Губка для миття посуду. Незвичайне застосування простих речей

— 9 квітня 2014 —

Губка для миття посуду. Незвичайне застосування простих речей


Шпаківня – обов'язкова річ у дачному господарстві

— 9 квітня 2014 —

З приходом весни численна армія дачників спрямувалася у свої сади та городи, знудьгувавшись за довгі зимові місяці за роботою на землі, за свіжим повітрям, співом птахів. Кожну вашу появу на дачі ці скромні птахи зустрічають веселим співом, радуючись вашому приїзду. Від їхнього радісного безтурботного цвірінькання або ніжних хвилюючих переливів стає світліше на душі. А чи так вже добре птахам у вашому саду? Чи не полетять вони до сусіда, що вчасно виготовив затишні будиночки для виведення пташенят, та й просто для того, щоб у птахів був свій дах над головою?


Благовіщення Пресвятої Богородиці

— 2 квітня 2014 —

7 квітня православні християни всього світу відзначають одне з найшанованіших і світлих свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці! Саме в цей день, відповідно до святого писання, архангел Гавриїл сповістив діві Марії, що у неї народиться Син Божий, не в гріху зачатий.


Як прати і сушити подушку?

— 2 квітня 2014 —

Багато людей задаються питаннями: як у домашніх умовах випрати й висушити подушку? Як правильно доглядати за подушкою, щоб вона як можна довше слугувала і була нешкідливою для здоров'я? 


Як помити вікна? 7 кроків до ідеально чистих вікон

— 2 квітня 2014 —

Весна вже прийшла, а це значить, що настав час мити вікна після зими. Ми допоможемо зробити це швидко і якісно! 


Чому заєць - персонаж католицької паски?

— 26 березня 2014 —

Серед великодніх сувенірів тепер і в наших магазинах можна побачити невластивих православній традиції іграшкових керамічних, а також кондитерських зайців. Втім, ще на початку минулого століття в дореволюційній Росії мали ходіння барвисті закордонні листівки із зображенням звірка, що приносить крашанки.


10% розчин аміаку на всі випадки життя

— 26 березня 2014 —

Нашатирний спирт за своєю корисністю і багатофункціональністю застосування не має рівних.


Зубчаста рейка для рівного посіву

— 26 березня 2014 —

Висадження насіння у відкритий ґрунт - процес заморочливий. То густо сіється, то порожньо. А так хочеться, щоб насіння проросло рівно, не часто і не рідко. Наблизитися до ідеалу допоможе спеціальна зубчаста рейка.


Нерівні стіни: ховаємо недоліки за шпалерами

— 19 березня 2014 —

Якщо немає можливостей, сил, грошей або часу вирівнювати стіни, то ситуацію можна виправити, вибравши правильні шпалери. 


Мій дім - моя фортеця: про що потрібно пам'ятати покупцеві будинку

— 19 березня 2014 —

Якщо ви вирішили придбати заміське житло, краще цим зайнятися з настанням весни. У цю пору більш очевидним є стан доріг і самого селища. Сніг, що тане, і ґрунтові води відразу покажуть, чи не затоплений у будинку підвал і чи достатньою є гідроізоляція фундаменту. Особливу увагу зверніть на тріщини у фундаменті та робочий стан всіх комунікацій. Якщо комунікації відсутні, то необхідно перевірити слова продавця про їхню вартість і строки підведення.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс