Ваш дім

Точимо ножі самі. Майстер-клас

— 7 травня 2013 —

У кожної господарки є на кухні улюблений ножик. Він може все - і різати, і чистити, і кришити, і відбивати. І нехай він вже зовсім сточився, але він дорогий і його бережуть. Через підвищену затребуваність ваш активний помічник частіше інших має потребу в заточенні. Але це не проблема - є простий і доступний спосіб, як поточити ножі. Усього за кілька секунд інструмент здобуває потрібну гостроту. А потрібний для цього всього лише один предмет домашнього побуту, що знайдеться в кожному без винятку будинку. Отже, майстер-клас.


7 секретів солі

— 29 квітня 2013 —

.


Як повернути білизну речам. Забуті секрети

— 29 квітня 2013 —

Білі речі з часом втрачають свою первісну сліпучу білизну, здобуваючи жовтуватий або сірий відтінок. Кількаразове прання - і блузка, джемпер або сорочка виглядає вже не настільки привабливо. Як повернути білизну речам, не зіпсувавши при цьому тканину?


Піноскло - новий матеріал у будівництві

— 29 квітня 2013 —

Новий гідро- і теплоізоляційний матеріал у будівництві. Шар піноскла товщиною всього 12 см дозволяє замінити кладку з цегли товщиною 95 см, забезпечуючи той же рівень теплоізоляції. При його використанні не потрібні додаткові паро- і гідроізоляційні матеріали. Піноскло самостійно забезпечує здоровий мікроклімат у приміщенні.


Способи і секрети фарбування яєць

— 29 квітня 2013 —

Обов'язковим атрибутом православного Великодня є фарбовані яйця. Красити їх прийнято в Чистий четвер. Тоді ж прибирають будинок і готують паски. Ще в язичників яйце було символом Всесвіту. У християнстві воно стало означати відродження, нове життя, воскресіння Христа.


Як почистити пральну машину від накипу?

— 24 квітня 2013 —

Пральна машина-автомат - річ у господарстві необхідна, але часом є досить дорогоцінним задоволенням для сімейного бюджету. Тому так важливо, щоб куплена пральна машина прослужила вам не один і не два роки, а як можна довше. Однак, на жаль, не завжди це буває можливим, тому що мова йде про якість водопровідної води, що тече по наших трубах.


Кінець сезону: правила зберігання зимового верхнього одягу

— 24 квітня 2013 —

Надворі весна і зимовий верхній одяг відправляється в шафу... Однак, його потрібно правильно туди повісити, щоб річ не втратила вигляд. Для кожного типу теплого одягу, будь-то хутряна шуба, дублянка, пальто або пуховик, є свої правила зберігання.


Саморобна теплиця

— 17 квітня 2013 —

Нескладна конструкція зі стільникового полікарбонату дозволить одержувати овочі до столу цілий рік завдяки ефективній теплоізоляції.


Маскуємо компостну купу

— 10 квітня 2013 —

Купка з купи бур'янів перемішаних з картопляними очистками та банановими шкірками - видовище не для слабонервних, котре здатне зіпсувати вигляд будь-якої ділянки. Тому для компостного куточка потрібно вибрати найприхованіше місце в саду. Якщо такого немає, то настав час брати в руки молоток і власноруч робити ємкість для складування бур'янів.


Відкидний столик на балкон

— 10 квітня 2013 —

Добре влітку посидіти на відкритому повітрі з чашечкою кави! Але де знайти місце на наших маленьких балконах? Цю проблему допоможе вирішити маленький відкидний столик, що займе мінімум місця. А в складеному вигляді не буде заважати вільно пересуватися на найменшому балконі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс