Ваш дім

Чистимо срібло

— 18 квітня 2018 —

У багатьох з нас вдома є предмети зі срібла. Це можуть бути ювелірні прикраси, столові прилади, предмети інтер'єру... Через якийсь час метал темніє і покривається чорним нальотом. Прикраси вже мають непоказний вигляд, і в цілому вироби створюють враження неохайності.


Кінець сезону: правила зберігання зимового одягу

— 18 квітня 2018 —

За вікном весна, і зимовий верхній одяг відправляється в шафу… Однак, його потрібно правильно туди повісити, щоб річ не втратила вигляд. Для кожного типу теплого одягу, будь то хутряна шуба, дублянка, пальто або пуховик, є свої правила зберігання.


Садовий секатор: як правильно вибрати і доглядати за ним

— 17 квітня 2018 —

Отже, секатор використовується для того, щоб видалити хворі і засохлі пагони, сформувати крону дерева або куща, доглядати за живоплотом.


Як вибрати місце для колодязя?

— 4 квітня 2018 —

Для риття колодязів слід вибирати місця низькі, наприклад низину з лісочком і чагарником. Воду можна добути не тільки в низинах, але й близько них. Вода буде й у місцях з невеликими горбками й осокою, де раніше стояло болото, а потім висохло. У річкових долинах умови для добування підземних вод особливо сприятливі.


Фарбуємо яйця

— 4 квітня 2018 —

Здавна в день Великодня люди обдаровували один одного фарбованими яйцями, збиралися за святковим столом, щоб покуштувати великодні страви: крашанки й паску. Ми пропонуємо вам найкращі рецепти способів фарбування крашанок.


Найпростіший рецепт холодної порцеляни (мастики)

— 29 березня 2018 —

Вам знадобиться: 1/4 чашки харчової соди, 1/4 чашки кукурудзяного крохмалю (можна картопляного), 1/4 чашки води.


Як видалити жуйку з одягу

— 29 березня 2018 —

Жувальна гумка здатна за лічені секунди освіжити ваш подих, але ще швидше вона може завдати шкоди вашій улюбленій речі.


Універсальний миючий гель

— 21 березня 2018 —

1 л води, 50 г господарського мила (підійде як найпростіше господарське, так і більш дороге, ароматизоване), 40 г кальцинованої соди (не харчової!), ефірні олії для ароматизації (за бажанням).


8 способів застосування кока-коли

— 21 березня 2018 —

Кока-кола - це, мабуть, найвідоміший газований напій, його споживають в усьому світі. І незважаючи на численні попередження, пов'язані з його негативним впливом на здоров'я людини, він продовжує залишатися одним з фаворитів для мільйонів людей.


Як закрити тріщину в стіні будинку

— 14 березня 2018 —

Навіть якщо помітних тріщин у будинку немає, під час ремонту під старими шпалерами вони можуть виявитися. Тому важливо знати, як закрити тріщину в стіні, не важливо - велику або маленьку.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс