Ваш дім

Чашка рису змінить запахи в шафі

— 4 липня 2018 —

Рис є однією з найпопулярніших страв у світі. Його обожнюють жителі Азії й ті, хто взагалі любить азіатську кухню. Розповсюджений він і в усьому світі. Але рис застосовують не тільки для їжі. Чашка цієї крупи може повністю змінити запахи у вашій квартирі. 


Чарівна ніч. 7 липня - Свято Івана Купала

— 4 липня 2018 —

До кінця червня полуденне сонце досягає своєї вищої крапки на небі - літнього сонцестояння. Після чого починає повільно повертати на зимовий шлях, по хвилинах крадучи час у дня.


Ковдри й подушки – як правильно прати?

— 26 червня 2018 —

Оскільки людина велику частину життя проводить у постелі, це має бути не тільки затишне, але й чисте місце, щоб сон був по-справжньому здоровим. Для цього треба не тільки регулярно міняти постільну білизну, але й час від часу чистити подушки і ковдри.


Як правильно боротися з комарами та іншими комахами

— 20 червня 2018 —

Вони заважають нам насолоджуватися влітку, і за це ми будемо боротися з ними нещадно. Сьогодні є всі способи захиститися від комарів, мух, ґедзів та інших комах.


Реанімуємо подряпані поверхні

— 20 червня 2018 —

На екрані улюбленого телефону з'явилася подряпина? Не поспішайте міняти екран або купувати новий телефон, існують прості методи видалити неглибокі подряпини самостійно. Пропонуємо добірку лайфхаків для реанімації будь-яких поверхонь своїми руками.


Як видалити накип з електричного чайника

— 20 червня 2018 —

Накип - проблема неприємна й неминуча, але розв'язувана. Існують ефективні способи очистити чайник до блиску і позбутися складних забруднень.


Мереживний каганець для спальні. Майстер-клас

— 13 червня 2018 —

Майже всі діти й багато дорослих не люблять спати в темряві. Та й правда — страшно адже, хто його знає, що причаїлося геть у тому темному куті! І куди приємніше спати в півмороку, освітлюваному світлом каганця. Сьогоднішня ідея щодо декору спальні - каганець своїми руками.


Декоративний садовий вазон своїми руками

— 13 червня 2018 —

Можливо вам, як і автору ідеї, захочеться прикрасити садову ділянку незвичайним вазоном у формі лопушини. Для цього вам буде потрібно 2-3 відра піску, 3-4 кг цементу М400, вода, велика лопушина, ємкість для змішування цементу та піску, поліетилен, гумові рукавички, металева щітка, ніж і зелена фарба-спрей у балончику.


Бабусині секрети ідеального будинку

— 6 червня 2018 —

Усьому на світі доводиться вчитися. Ніхто не народжується зі здатністю швидко і якісно прасувати сорочки або в правильній послідовності прибирати будинок. А в кого ж нам вчитися як не у наших мам і тим більше бабусь.


Як швидко і просто видалити вапняний наліт

— 6 червня 2018 —

Вапняний наліт формується, коли жорстка вода випаровується, залишаючи за собою такі мінерали, як кальцій і магній, які застигають. Здається, що їх ви ніколи не зможете позбутися? Не варто звинувачувати себе за вапняний наліт навколо кранів, насадки для душу або в унітазі. Просто почистіть їх, використовуючи для цих цілей оцет!Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс