Ваш дім

Боремося із плямами

— 25 лютого 2019 —

Як не бережеш речі, рано або пізно на них з’являються плями й бруд. Якщо на тканині виникла випадкова пляма,  не обов’язкове прати виріб цілком. Іноді досить обробити тільки забруднене місце. 


Вішак-органайзер для ременів, шарфів, краваток

— 25 лютого 2019 —

Створити повний порядок у шафах вам допоможуть вішаки-органайзери для шарфів, ременів, краваток і інших дріб’язків. Такий вішак ви можете виготовити своїми руками із цілком доступних матеріалів.


Як створити у квартирі цілющий мікроклімат

— 25 лютого 2019 —

У цьому допоможуть кипарис, туя, криптомерія. Звичайно їх висаджують навколо будинку, для прикраси зеленої зони, але можна виростити й у квартирі з насіння. Щедро насичує повітря іонами сансевієрія. Крім того, ця невибаглива рослина швидка росте й має бактерицидні властивості.


Як розрізати скляну пляшку ниткою

— 18 лютого 2019 —

Багатьом добре відомо, що з непотрібних скляних пляшок можна зробити своїми руками безліч корисних і оригінальних речей. Однак далеко не всі знають наскільки це легко, адже багато не представляють, як можна відрізати частину пляшки без склоріза.


Як зостарити дерево своїми руками

— 18 лютого 2019 —

Речі, що були Штучно зістарені, виглядають дуже стильно й гармонійно! Методи зістарювання дерева фарбою, про які мова йде в статті, цікаві своєю простотою й відмінним кінцевим результатом. Також вони не вимагають покупки яких-небудь дорогих спеціальних матеріалів або інструментів.


«Смерть мотлоху»: Шведська система прибирання

— 9 лютого 2019 —

Нова шведська система прибирання й реорганізації простору називається «Смерть мотлоху», але насправді є «Народженням порядку»! Ідея полягає в тому, щоб не намагатися розчищати свій будинок і квартиру до того, як ви почистили від непотрібних речей, спогадів і людей своє життя.


Простий біокамін своїми руками

— 9 лютого 2019 —

Багато хто мріє про камін з живим вогнем, але не кожний має можливість установити справжнє вогнище. У міських квартирах це робити заборонене, а в приватних будинках його установка пов’язана із трудомістким будівництвом димоходів і вентиляцій. Гарним рішенням у цьому випадку буде біокамін, виготовлений своїми руками.


Правила встановлення раковини над пральною машиною

— 4 лютого 2019 —

У ванній кімнаті сучасних квартир завжди відчувається брак місця. З метою економії простору, раковину встановлюють над пральною машиною.


Очистити від жиру кухонні меблі: 5 еко-продуктів у допомогу!

— 27 січня 2019 —

Очистити від жиру кухонні меблі не така вже й проста справа. Ви й самі прекрасно про це знаєте. Проте, зовсім не обов’язково скуповувати «чарівні» продукти, які так люблять рекламувати по телевізору. З одного боку, вони дійсно дуже ефективні, не будемо це заперечувати. Але, з іншого боку, існують натуральні інгредієнти, які діють не гірше, однак при цьому коштують копійки.


Речі, які не варто зберігати у ванній кімнаті

— 27 січня 2019 —

Створювати місця для зберігання в маленькій ванній кімнаті завжди важко. Багато речей дуже зручно зберігати в душі й поруч із ним, але вогкість і вологість не такі добрі для деяких з них.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс