Ваш дім

Фарбування шиферу своїми руками

— 12 березня 2014 —

Хочу пофарбувати дах із шиферу. Підкажіть, як правильно це зробити і яка фарба потрібна?


Абіссинський колодязь

— 5 березня 2014 —

Знайдіть повну незалежність від колективного водопостачання!


Із грязі в князі: як чистити шубу, дублянку й пуховик?

— 5 березня 2014 —

Ми завжди намагаємося верхній одяг носити дбайливо, особливо якщо він зроблений з дорогих матеріалів: натурального хутра, овчини або вовни. Але від випадків ніхто не застрахований: ви так плекали дорогоцінну шубку, але натуральне хутро зненацька пожовкло, а на дублянці з'явилася незрозумілого походження пляма. Чи потрібно відразу бігти в хімчистку, сподіваючись на те, що професіонали допоможуть у цій ситуації, або краще спробувати почистити верхній одяг у домашніх умовах? 


Знімне сидіння для стільця

— 26 лютого 2014 —

Фанера на сидінні старого віденського стільця розсохлася. Урятувати ситуацію можна за допомогою знімної подушки на твердій основі.


Що робити, якщо собаку отруїв догхантер: перша допомога

— 19 лютого 2014 —

Прочитайте цю статтю, устаньте, підіть в аптеку та купіть усе перераховане:


Масляна: веселі проводи зими

— 19 лютого 2014 —

Масляна - це незвичайне свято, яке поєднує в собі язичеські та християнські традиції, це свято, що знаменує собою початок аскетичного періоду посту та перебуває на рубежі між зимою і весною.


Утеплювач під сайдинг: технологія укладання

— 12 лютого 2014 —

Укласти утеплювач під сайдинг при обробці брусових, шлакоблокових або цегельних фасадів можна самостійно. Особливих хитростей тут немає.


Цивільний шлюб або законний. Що вибрати?

— 5 лютого 2014 —

Ситуація, коли чоловік і жінка вирішують жити спільно однією родиною, не реєструючи шлюб у ДРАЦС (ЗАГСі), сьогодні дуже поширена. Цікаво буде знати, що цивільний шлюб «родом» з Нідерландів, саме там в XVI столітті влада почала узаконювати союзи людей різних віросповідань, які за зрозумілими причинами не могли обвінчатися. Сьогодні ж одним з вирішальних аргументів вибору саме цивільних відносин називають можливість їх швидко розірвати, без дотримання всіх формальностей. 


Доріжки-гусениці своїми руками

— 5 лютого 2014 —

Такі переносні доріжки придадуться навесні при перекопуванні городу й посіві овочів, а влітку - для більш комфортного догляду за рослинами. 


Цвіль у будинку: знайти і знешкодити

— 29 січня 2014 —

Ми живемо у світі, що наповнений найрізноманітнішими мікроорганізмами. Одні з них живуть поруч з нами, інші - усередині нас. Серед них існує вид, котрий є для нас загадкою і приховує велику небезпеку. Найстрашніше те, що багато хто з нас зіштовхується з ним щодня: у ванній, на зіпсованих продуктах, у холодильнику... Кожний хоч раз своїми очами бачив цей непривабливий наліт - цвіль. Хочете дізнатися, що ж таке домашня цвіль, у чому її небезпека і як її позбутися? Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс