Ваш дім

Обклеюємо стелю шпалерами самостійно

— 14 травня 2014 —

Оклеювання шпалер - справа колективна. Процес іде швидше, веселіше, робота спориться, і ось уже видні результати... Але це в ідеалі. Найчастіше все набагато прозаїчніше - або тобі клеять чужі люди за плату (і не завжди акуратно), або ти клеїш шпалери сам у гордій самітності. Сьогодні наші поради - для тих, хто вирішив скорити вершини своїх квартир, а саме - оклеїти самостійно стелі.


Як зробити гамак своїми руками

— 14 травня 2014 —

Семимильними кроками йде до нас сонячна пора, так скористаємося цим і приготуємося зустріти літній сезон у всеозброєнні. 


Прання при 30°С – міф або реальність?

— 7 травня 2014 —

Кілька корисних порад, як домагатися ідеальних результатів прання: зберегти колір і якість тканини, а також позбутися складних плям.


Паркани з сітки

— 7 травня 2014 —

Для повноцінних зовнішніх парканів використовують металеву сітку-рабицю. Для внутрішніх же огороджень підійдуть парканчики з пластикової сітки, яких випускається безліч. Видима легкість і прозорість огородження з металевої сітки-рабиці оманна. Перелізти через правильно зроблений з неї паркан складно. Металева рабиця міцна, її не розрізати підручними засобами. Вона надійно захищає межі володіння.


Фартух на кухні своїми руками

— 29 квітня 2014 —

Щоб наклеїти фартух на кухні між навісними шафками і кухонними столами вам знадобиться: 


Як правильно штукатурити стіни?

— 29 квітня 2014 —

Якщо ви маєте будинок або квартиру, то напевно зіштовхувалися з необхідністю штукатурити стіни з наступним доведенням під фарбування або обклеювання. В інтернеті існує безліч статей «криворуких вчителів», у яких мало розумного. Як же правильно підготувати стіни для опоряджувальних робіт?


Як зберегти постільну білизну як можна довше?

— 29 квітня 2014 —

Усі, напевно, погодяться з тим, що спати на гарній постільній білизні значно приємніше. А що вже говорити про роль постільної білизни в інтер'єрі спальні: адже відомо, що якщо немає грошей на нове ліжко, варто купити новий комплект гарної білизни та покривало в тон йому - спальня зміниться до невпізнанності.


Поради з побілки стелі на кухні

— 23 квітня 2014 —

Це найбільш традиційний варіант обробки стель. У минулому він був майже єдиним, але не найкращим. Нові матеріали, що з'явилися останнім часом, дозволяють отримати більш якісне покриття, чим крейдове. До того ж воно більш довговічне: якщо не буде екстремальних ситуацій, стеля прослужить без ремонту протягом 5-7 років і більше.


Фарбуємо яйця на Великдень

— 16 квітня 2014 —

Наближається головне християнське свято - Світле Воскресіння Христове. Здавна у Великодень люди обдаровували один одного фарбованими яйцями, збиралися за святковим столом, щоб покуштувати великодню страву: паску.


Як почистити пральну машину?

— 9 квітня 2014 —

Темний наліт і запах говорять про те, що в барабані завелися бактерії та цвіль. Як вирішити проблему?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс