Ваш дім

Видалення старої фарби

— 24 вересня 2014 —

На старих вікнах і дверях часто вже є кілька шарів фарби, і якщо ви хочете отримати гарний результат, потрібно видалити їх, перш ніж починати фарбувати знову.


Саморобні ліхтарики з консервних банок

— 24 вересня 2014 —

Ліхтарі - це предмет декору, що здатний до невпізнанності змінити вашу ділянку. Не секрет, що ліхтарі супроводжують найунікальніші ідеї для будинку та дачі. 


Як очистити пральну машину лимонною кислотою

— 24 вересня 2014 —

Поступово накип у пральних машинках утворюється навіть за умови, що у вас дуже чиста водопровідна вода. Також під впливом високих температур при пранні на нагрівальному елементі осідають нерозчинені часточки порошку. Щоб видалити накип, необов'язково використовувати професійні засоби, достатньо лише лимонної кислоти.


Учені знайшли спосіб продовжити життя поставлених у воду квітів

— 17 вересня 2014 —

Усе, що для цього потрібно - це трошки срібних наночасток. Про це говориться в статті, опублікованій в журналі International Journal of Postharvest Technology and Innovation.


Як полагодити тріснутий на даху шифер, не замінюючи листи

— 17 вересня 2014 —

Власний будинок - це добре. Але щоб при його експлуатації не виникало проблем, будинку потрібен своєчасний дрібний ремонт, коли який-небудь з його елементів робиться непридатним.


Рятуємо пригорілу емальовану каструлю

— 17 вересня 2014 —

Перша реакція рішучої господарки з факту пригорілої каструлі - викинути зіпсовану річ. Реакція дбайливої господарки - швидко вжити заходів з порятунку улюбленої посудини. Дійсно, навіщо викидати, коли усе ще можна поправити, тим більше що способів чищення пригорілої каструлі чимало.


Кладемо піноблоки самі

— 10 вересня 2014 —

Піноблок - чудовий сучасний будівельний матеріал. Працювати з ним легше та швидше, ніж із цеглою - один піноблок заміняє собою близько 15 цеглин. Крім того, цей будівельний матеріал досить легко обробляється. З цих причин він стає усе більш затребуваним у будівництві. Але незважаючи на свою гадану простоту, піноблок вимагає певних навичок при укладанні.


Піч з каменів і дроту своїми руками

— 3 вересня 2014 —

Перед нами ще один чудовий спосіб виготовлення пічки-каменки. Вона так називається, тому що робиться з каменів. Але ось її каркас сьогодні перевершує всі найсміливіші варіанти. Це - звичайний дріт або арматурна сітка.


Як просто та швидко відмити білі кеди

— 3 вересня 2014 —

Основна частина сучасної молоді воліє носити біле взуття, що відмінно виглядає та гармоніює практично з будь-яким видом одягу. Але при недостатньому догляді біле взуття рано чи пізно здобуває сірий колір. Отже, прийшов час поговорити про те, як правильно відмити білі кеди.


Як правильно вибрати породу собаки для домашнього господарства

— 22 серпня 2014 —

Вибираючи собаку для охорони, не намагайтеся вибрати найзлішого пса. Подумайте про те, щоб не постраждали ваші діти або їхні друзі. Необхідно вибирати розумного собаку, що буде розуміти, від кого йому варто стерегти вашу територію, а кого захищати й охороняти, і кого можна пропустити у двір з дозволу господаря.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс