Ваш дім

Як самому правильно зробити вимощення

— 6 липня 2016 —

Вимощенням називають доріжку з бетонним, асфальтовим або іншим водонепроникним покриттям, прокладену по периметрі будинку впритул до стін і призначену для захисту фундаменту від дощових і поталих вод.


Друге життя алюмінієвої фольги

— 29 червня 2016 —

Завжди знайдеться рулончик фольги в кухонній шафці, тому що вона широко застосовується при готуванні. Але цим можливості алюмінієвої фольги далеко не обмежуються, і з цієї статті ви довідаєтеся ще про безліч способів її застосування.


Як зробити темне приміщення світлішим

— 23 червня 2016 —

Кількість денного світла в кімнаті - це дуже важлива складова  комфорту й гарного самопочуття. На жаль, в умовах середньої смуги проблема недоліку сонця і природного освітлення актуальна в багатьох житлових і офісних приміщеннях: хронічний дефіцит сонця й денного світла негативно позначається на нашій працездатності, здоров'ї та настрої. Ми підготували ряд порад, як можна вирішити цю проблему.


Як прати білі речі, щоб вони не жовтіли

— 22 червня 2016 —

Як зробити так, щоб білі речі не жовтіли при пранні? Як вивести складні плями й повернути одягу ідеальний вигляд? Відповідь проста: аспірин. Цей засіб чудово працює з усіма світлими речами!


Як зробити світильник для саду своїми руками

— 22 червня 2016 —

Перетворити вечірній сад у чарівне місце, наповнене магією й таємницями, де можна відпочити родиною або розважитися із друзями, можна за допомогою  оригінальних ліхтарів, які нескладно зробити своїми руками.


День Святої Трійці

— 15 червня 2016 —

19 червня православні християни відзначають День Святої Трійці, П'ятидесятницю, що належить до числа 12 найбільших християнських свят церковного року.


Перевірені способи використання тирси на дачі

— 15 червня 2016 —

Про користь і шкоду тирси на дачній ділянці садівники сперечаються вже давно. Хтось виступає категорично проти її використання, а хтось регулярно насипає в городі товстим шаром і стверджує, що це поліпшує структуру ґрунту й удобрює його.


9 червня православні християни відзначають Вознесіння Господнє

— 8 червня 2016 —

Православна Церква згадує в цей день євангельські події, пов'язані з останнім моментом перебування Христа на землі.


Як позбавити матрац плям і неприємного запаху

— 8 червня 2016 —

Матрац займає важливе місце в будинку, він необхідний для повноцінного відпочинку. Тримати його чистим, у гарному стані, дуже важливо. Це допоможе уникнути алергії й забезпечити умови, необхідні для гарного сну.


Як зробити піч на тирсі своїми руками для дачі і будинку

— 1 червня 2016 —

Тирса - недороге і доступне паливо, але використовувати його у звичайних топках неможливо - для цього потрібне вогнище особливої конструкції. Щоб побудувати піч на тирсі своїми руками, не доведеться освоювати цегельну кладку -  корпус таких приладів завжди виготовляють з металу. Економічні печі підходять для опалення теплиць, гаражів, дачних і заміських будинків. Усе залежить від того, наскільки серйозно поставитися до роботи і скільки грошей виділити на матеріали.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс