Ваш дім

Декоративний тин на дачі

— 31 липня 2013 —

Паркан на дачі може виконувати не тільки функцію огорожі, але ще й привносити красу та естетику. Дуже гарними декоративними якостями володіє тин. Ви надумали побудувати на ділянці декоративний паркан своїми руками?  Сьогодні ви дізнаєтеся, як зробити тин самостійно.


Кухня - обличчя дому

— 31 липня 2013 —

З огляду на те, що в невеликих квартирах вона традиційно відіграє роль вітальні для близьких людей, жінки намагаються, щоб тут завжди було затишно, чисто й красиво. 


Мангал із цегли своїми руками

— 25 липня 2013 —

Мангал може бути будь-яким за формою: коло, квадрат, та хоч... ромб. Але яку б форму ви для себе не вибрали, для того, щоб він працював і в ньому жив вогонь, необхідно витримати одну важливу умову - зробити систему подачі кисню - піддувало. 


А ви піклуєтеся про екологію свого житла?

— 25 липня 2013 —

Останнім часом у світі збільшується кількість прихильників здорового способу життя, зростає інтерес до екології. Змагаються за екологію виробництва, пакувальних матеріалів, одягу... А як щодо екологічності приміщень або вашого житла? Не цікавилися? 


Про користь банана в господарстві

— 17 липня 2013 —

З цими тропічними фруктами знайомі всі. Ми любимо їх за приємний смак і аромат. Банани прекрасно сполучаються з різними стравами, особливо гарні вони в десертах, можуть замінити вершкове масло у випічці й підходять навіть для дитячого харчування.


Душ своїми руками

— 17 липня 2013 —

Коли ми виїжджаємо на дачну ділянку, то дуже шкодуємо що немає душу. Тут ми розглянемо, як самому побудувати душ на дачі своїми руками найзвичайнісіньким способом.


Як просто відбілювати за допомогою соди

— 10 липня 2013 —

Харчова сода - це універсальний засіб, який використовують для чищення та відбілювання будь-яких поверхонь, а також тканин.


Коптильня своїми руками

— 10 липня 2013 —

Копчення - це теплова обробка продуктів, процес просочування їх димом, що утворюється при неповному згорянні деревини.


Яку трубу використати для зовнішнього водопроводу

— 3 липня 2013 —

У нас проведений водпровід на подвір'ї та є колонка. Років 20 назад ми його робили наспіх, труби не смолили і ось прийшов час його заміни.  Чи можна прокласти пластикові (або пропіленові) труби?  Чи не будуть взимку вони тріскатися? Або краще не ризикувати й зробити знову металевий?


Робимо з простої полички столик у французькому стилі

— 3 липня 2013 —

Матеріали: біла фарба, що підходить для ваших стін, щітка маленька й середня, пензлик тонкий, м'який олівець і незмивний маркер, біла дерев'яна поличка, велика лінійка або малярський скотч, кронштейни або куточки для кріплення полиці, дриль, проектор (можна взяти на прокат або у знайомих).Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс