Ваш дім

Розсаді потрібний «будиночок»

— 20 квітня 2017 —

Розсаді, вирощуваній на вікнах, як правило, не вистачає світла. Вона виходить тонкою, витягнутою, болісно переносить пересадження на грядку.


Натуральний засіб для видалення цвілі в пральній машині

— 19 квітня 2017 —

Як правило, пральна машина працює у нас майже не щодня, із часом усередині неї накопичуються забруднення й починає розвиватися цвіль. Особливо це помітно на гумових частинах — ущільнювачі на дверцятах пральної машини.


Форми для випічки пасок

— 12 квітня 2017 —

Незабаром Великдень... Хтось уже шукає у своїх записах перевірені часом і досвідом рецепти великодніх пасок, а хтось шукає нові рецепти. Багато хто уже придбав потрібні спеції та приправи, цукати, горіхи й сухофрукти... Справа за малим - форми для випічки паски.


Сонячний дегідратор: сушарка для плодів на сонячній енергії

— 12 квітня 2017 —

Хтось напевно подумає - що за дивина. А тим часом багато дачників зіштовхуються з питанням збереження ягід і плодів вирощених на своїх ділянках. Звичайно, більшість із нас робить заготовки в консервованому виді. Але є випадки, коли плоди або ягоди потрібно висушити для подальшого зберігання. І отут нам на допомогу приходить сушарка.


Великодні традиції – чи все ми знаємо про них

— 5 квітня 2017 —

Зовсім трохи часу залишилося до найголовнішого свята християн усього світу - Великодня. Скоро мами й бабусі витягнуть із кулінарних книг рецепти великодніх пасок, які в багатьох родинах передаються в спадщину, і кожна господарка вважає, що саме її паска найсмачніша. Дітвора з нетерпінням чекає - коли ж ми будемо розфарбовувати яйця і прикрашати будинок? А чи все ми знаємо про великодні традиції?  


Дакотське вогнище

— 29 березня 2017 —

Іноді виникає така ситуація, що в жодному разі не можна розпалювати вогонь на поверхні. Наприклад, ви в лісі вночі, вам необхідно обігрітися, приготувати їжу, але вам ні в якому разі не можна освітлювати територію, тим самим видаючи своє місце розташування.


Застосування вугілля в побуті: 7 незвичайних способів

— 22 березня 2017 —

Ми звикли вважати, що деревне вугілля необхідне тільки для того, щоб присмажити м'ясо на мангалі або розвести вогонь у каміні. Однак у нього набагато більше способів застосування, чим ми можемо собі уявити.


Будинок без помилок: підказки на всі випадки життя

— 22 березня 2017 —

Будинок без помилок: підказки на всі випадки життя


Як вирівняти глиняні стіни

— 15 березня 2017 —

Як будівельний матеріал глина відома людству багато сотень, а то й тисяч років. Звичайно, у наші дні вона не настільки затребувана, і нікому не прийде в голову будувати із глини житловий будинок. Проте, багато наших співгромадян захоплюються будівлею споруджень з екологічно чистих матеріалів, а глина належить саме до них.


Проста коптильня, яка працює навіть у квартирі

— 9 березня 2017 —

Коптильня дуже проста у виготовленні. Це за конфігурацією звичайний металевий ящик із щільною кришкою. Краще з нержавійки. Розміри визначаєте самі - усе залежить від доступних матеріалів, місця, куди ви будете встановлювати коптильню й планованого обсягу продуктів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс