Ваш дім

Ефективні способи відбілити делікатні та мереживні білі речі

— 9 лютого 2017 —

Так приємно надягати білосніжні речі. Але як навесні сніг тане і втрачає свою пишноту, так і білі речі згодом жовтіють і сіріють... Як відбілити білизну в домашніх умовах, тонкі й делікатні тканини, білі тендітні мережива, не ушкоджуючи їх? Існують методи, які також можна використовувати і для запобігання появи жовтизни!


Як без зусиль прибрати пні з ділянки

— 9 лютого 2017 —

Як без зусиль прибрати пні з ділянки


Позбуваємося червиці

— 9 лютого 2017 —

Незважаючи на свої скромні розміри, червиці здатні заподіяти дерев'яному будинку непоправний збиток. Виявити їхню присутність нескладно. Складно позбутися, але ми знаємо як!


Світильник для розсади своїми руками

— 1 лютого 2017 —

До дачного сезону починаю готуватися ще взимку, висаджуючи в ящики насіння томатів, огірків та інших овочів. Щоб розсада зійшла швидше і зміцніла перед висадженням у теплицю, необхідно забезпечити її достатньою кількістю тепла і світла. Для цих цілей слід виготовити спеціальну зручну та надійну лампу.


Як вижати із дров максимум

— 1 лютого 2017 —

Та сама кількість дров може горіти з різною швидкістю й виділяти різну кількість тепла. Далі в статті наведені способи продовжити час горіння дров, збільшити їхню тепловіддачу і скоротити витрату без істотних витрат.


Як повернути подушкам колишню чистоту: обійдемося без хімчистки

— 26 січня 2017 —

Кожна господарка знає, що постільну білизну потрібно прати приблизно раз на один-два тижні. Але що щодо ваших подушок? Навряд чи ви їх перете або віддаєте в хімчистку два рази на рік. А вони заслуговують не меншої уваги, чим інші постільні приналежності, адже ви на них спите.


Кухня розповість про господарку

— 26 січня 2017 —

Безсумнівно, найпопулярніше місце в будинку - це кухня. Адже найчастіше вся родина збирається за кухонним столом. І як важливо, щоб у цьому куточку будинку було затишно. Тому особливу увагу приділіть кухні і зробіть все можливе, щоб після трудового дня або занять можна було відпочити і не тільки... 


Наскільки небезпечна цвіль у квартирі

— 18 січня 2017 —

Здебільшого цвіль у квартирах, особливо сучасних, з'являється не дуже часто. Деякі з нею взагалі ніколи не зіштовхуються, у той час як в інших людей вона стає "хронічною" проблемою. Іноді виникає питання - а чи є сенс знищувати грибок?


Свято Водохрещення Господнього

— 18 січня 2017 —

Свято Водохрещення Господнього19 січня - одне з найдревніших свят християнської церкви. Саме в цей день Іоанн Хреститель хрестив у річці Йордан Ісуса Христа.


Чого не варто робити на Щедрий вечір і Старий Новий рік?

— 11 січня 2017 —

Новий рік – веселе свято, і ми, українці, ніколи не упустимо момент відсвяткувати його двічі. Завдяки зміні Юліанського календаря на Григоріанський, з 13 на 14 січня можна ще раз відчути магію новорічної ночі. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс