Ваш дім

Як швидко й легко очистити сковороду

— 16 лютого 2017 —

Сковорідки - наші вірні кухонні помічники. На жаль, через постійне використання вони швидко виходять із ладу. Поза залежністю від того, зроблені вони із глини, кераміки, тефлону або заліза, всі сковорідки мають строк придатності, що залежить від того, як ми доглядаємо за ними.


Ефективні способи відбілити делікатні та мереживні білі речі

— 9 лютого 2017 —

Так приємно надягати білосніжні речі. Але як навесні сніг тане і втрачає свою пишноту, так і білі речі згодом жовтіють і сіріють... Як відбілити білизну в домашніх умовах, тонкі й делікатні тканини, білі тендітні мережива, не ушкоджуючи їх? Існують методи, які також можна використовувати і для запобігання появи жовтизни!


Як без зусиль прибрати пні з ділянки

— 9 лютого 2017 —

Як без зусиль прибрати пні з ділянки


Позбуваємося червиці

— 9 лютого 2017 —

Незважаючи на свої скромні розміри, червиці здатні заподіяти дерев'яному будинку непоправний збиток. Виявити їхню присутність нескладно. Складно позбутися, але ми знаємо як!


Світильник для розсади своїми руками

— 1 лютого 2017 —

До дачного сезону починаю готуватися ще взимку, висаджуючи в ящики насіння томатів, огірків та інших овочів. Щоб розсада зійшла швидше і зміцніла перед висадженням у теплицю, необхідно забезпечити її достатньою кількістю тепла і світла. Для цих цілей слід виготовити спеціальну зручну та надійну лампу.


Як вижати із дров максимум

— 1 лютого 2017 —

Та сама кількість дров може горіти з різною швидкістю й виділяти різну кількість тепла. Далі в статті наведені способи продовжити час горіння дров, збільшити їхню тепловіддачу і скоротити витрату без істотних витрат.


Як повернути подушкам колишню чистоту: обійдемося без хімчистки

— 26 січня 2017 —

Кожна господарка знає, що постільну білизну потрібно прати приблизно раз на один-два тижні. Але що щодо ваших подушок? Навряд чи ви їх перете або віддаєте в хімчистку два рази на рік. А вони заслуговують не меншої уваги, чим інші постільні приналежності, адже ви на них спите.


Кухня розповість про господарку

— 26 січня 2017 —

Безсумнівно, найпопулярніше місце в будинку - це кухня. Адже найчастіше вся родина збирається за кухонним столом. І як важливо, щоб у цьому куточку будинку було затишно. Тому особливу увагу приділіть кухні і зробіть все можливе, щоб після трудового дня або занять можна було відпочити і не тільки... 


Наскільки небезпечна цвіль у квартирі

— 18 січня 2017 —

Здебільшого цвіль у квартирах, особливо сучасних, з'являється не дуже часто. Деякі з нею взагалі ніколи не зіштовхуються, у той час як в інших людей вона стає "хронічною" проблемою. Іноді виникає питання - а чи є сенс знищувати грибок?


Свято Водохрещення Господнього

— 18 січня 2017 —

Свято Водохрещення Господнього19 січня - одне з найдревніших свят християнської церкви. Саме в цей день Іоанн Хреститель хрестив у річці Йордан Ісуса Христа.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс