Ваш дім

Яким чином нараховується плата за споживання тепла, якщо в будинку немає лічильника?

— 16 грудня 2016 —

Плата за опалення в будинках, де ще не встановлені лічильники, буде нараховуватися на основі показників споживання тепла в будинках з лічильниками.


Починайте готуватися до свят: прибирання в будинку

— 16 грудня 2016 —

Новий рік не за горами. Тому, готуючи квартиру до новорічних свят, у першу чергу зверніть увагу на підлогу. Чиста підлога - це вже затишок у будинку.


День Святого Миколая - казка для дітей

— 16 грудня 2016 —

Майже цілий рік усі ми - і дорослі, і малята - з нетерпінням чекаємо зимові свята. День Святого Миколая, Новий рік, Різдво, Водохрещення та інші врочисті дні несуть із собою веселощі й розваги, ігри, спів, танці. 


Як зробити своїми руками автомобільний термос

— 15 грудня 2016 —

Коли збираєшся в далеку подорож на автомобілі або йдеш у похід, непогано захопити із собою їжу. Але продукти мають звичай псуватися.


Як швидко висушити промокле взуття

— 15 грудня 2016 —

У природи точно ніколи не буває поганої погоди? Розкажіть про це своєму вічно вологому взуттю! Противна кашка зі снігу, величезні калюжі, які ніяк не перестрибнути й не обійти без втрат, так і намагаються залишити свій мокрий слід у затишних ботиночках або чоботах. От і доводиться шукати різні хитрування, як швидко висушити взуття.


5 секретів економії електроенергії

— 12 грудня 2016 —

Питання про економію електрики хвилює багатьох. Більшість людей задавалися цим питанням, але не всі знайшли для себе методи, за допомогою яких можна заощаджувати. Але ж насправді в цьому немає нічого складного, якщо додержуватися певних правил.


Харчова плівка: незвичайні способи застосування

— 12 грудня 2016 —

Плівка для харчових продуктів - одна з обов'язкових покупок багатьох господарок у господарському відділі. Не тільки тому, що вона допомагає зберегти їжу в холодильнику свіжою!


Як обновити старі прикраси?

— 12 грудня 2016 —

Якщо на золотому колечку з часом виступили плями, а срібний браслет стемнів, не засмучуйтеся. З часом дорогоцінні метали темніють, окисляючись під дією атмосферної вологи й кисню, причому набагато повільніше своїх "неблагородних" родичів. Проте, час від часу ювелірні прикраси мають потребу в чищенні та митті.


Світлодіодна стрічка в Харкові - універсальність і комфорт для вашого будинку

— 6 грудня 2016 —

Здійснюючи ремонтні роботи, ми завжди замислюємося, яким чином максимально корисно і якісно провести електрику і організувати освітлення. Адже житло без світла втрачає свою привабливість і затишок. Вибравши красиві люстри, бра, настільні лампи, ми наповнюємо інтер'єр необхідними деталями, які завершують образ тієї чи іншої кімнати.


Як оформити субсидію на придбання твердого палива?

— 23 листопада 2016 —

Як повідомляє Урядовий портал, більше півмільйона українських родин, що проживають у сільській місцевості, які для опалення житла не використовують природний газ або інші види опалення - централізоване або електричне, можуть скористатися урядовою допомогою й закупити тверде паливо, щоб належним чином підготуватися до зими.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс