Ваш дім

Майстер-клас з декупажу: декоруємо кухонні дощечки

— 15 липня 2015 —

Зробити декупаж дерев'яної кухонної дошки не складно навіть починаючим рукодільницям. У цьому ви зможете самі переконатися на прикладі цього майстер класу з декупажу. 


Чому ви продовжуєте зберігати яйця в холодильнику?

— 9 липня 2015 —

Якщо ви житель пострадянської держави, то напевно зберігаєте яйця в холодильнику. Але що, якщо ми скажемо, що в більшості інших країн так не роблять? У більшості країн Європи яйця зберігають або безпосередньо на прилавку при кімнатній температурі, або на столі на кухні.


Квіти на стіну в скляних баночках

— 9 липня 2015 —

Якщо ви хочете затратити мінімум коштів, і при цьому отримати стильні вази, усе що вам буде потрібно - це роздобути трохи непотрібних скляних пляшечок, трохи мотузки і клей.


Свято Івана Купала: звичаї, традиції і вірування

— 1 липня 2015 —

Найколоритніше та найцікавіше свято, яким закінчується літній сонячний цикл календарних дохристиянських свят – це свято молоді – Купало або Купайло, що з часом, після прийняття християнства, деякою мірою трансформувалося в церковне свято.


Візок для гіпсокартону

— 1 липня 2015 —

Маленький візок допоможе значно спростити роботу із громіздкими аркушами гіпсокартону (ГКЛ), сухої штукатурки або фанери й уникнути можливих ушкоджень матеріалу при його перенесенні.  


Страшна краса: городнє пугало

— 1 липня 2015 —

Споконвіків городнє пугало вважалося кращим захисником городу від пернатих, які часто навідуються поласувати врожаєм. Сьогодні його продовжують установлювати в садах на дачах. Згодом пугала стали більш модними, привабливими і придбали людські риси.


Літній душ на дачі

— 24 червня 2015 —

Дача без літнього душу - не дача. Яке задоволення після трудового дня прийняти теплий душ у затишній кабінці, зробленій своїми руками. Побудувати душ не так важко, як може здатися, було б бажання.  Отже, приступаємо.


Обновляємо стіл для дачі

— 24 червня 2015 —

На дачу звичайно відправляються меблі з бабусиних гарнітурів. Якщо у вас стіл втратив колишню привабливість і вам навіть незручно перед друзями та сусідами, але він ще дуже міцний, то радимо обновити стільницю дуже цікавим методом.


Три геніальних методи для декору стін

— 17 червня 2015 —

Фарбувати стіни можна зовсім не так, як ви звикли! Ці три способи радикально змінять стиль вашого інтер'єру. За допомогою віника, клейонки та губки можна створити візерунки, які будуть виглядати на стінах, як декоративний розпис. 


Як видалити плями від наших улюблених напоїв - чаю і кави

— 10 червня 2015 —

Наші улюблені напої - чай і кава, на жаль, крім насолоди їхнім смаком, можуть доставити й чималі неприємності, - адже забруднення від них вважаються одними з найстійкіших.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс