Ваш дім

Піч-камін з водяним контуром для максимальної тепловіддачі

— 14 вересня 2016 —

Каміни улюблені людьми, мабуть, з моменту їхньої появи. Особливе почуття затишку і тепла в оселі від "живого" вогню робить камін головною деталлю будь-якого інтер'єру.


Перевірте свою шафу: чи не завелася там міль?

— 8 вересня 2016 —

Насамперед, майте на увазі, що різновидів її багато, у тому числі і так званий "харчовий метелик", аж ніяк не такий вже і необразливий, як думає багато хто. Майже всі вони харчуються натуральними волокнами - вовною, шовком, деякі види поїдають борошно, зерно та інші харчові продукти й навіть тканину із синтетичних матеріалів, папір.


Кулька з фольги поліпшує якість прання

— 8 вересня 2016 —

Виробники щороку випускають нові моделі пральних машин, але прання часом однаково схоже на лотерею. Іноді на одязі зберігаються плями, відсутня свіжість або залишаються розводи від ополіскувача. Якими б дорогими не були кондиціонери для білизни, немає гарантії, що білизна перестане електризуватися. Але вихід є!


Відновлення стіни з гіпсокартону

— 8 вересня 2016 —

Гіпсокартонні стіни ушкоджуються набагато легше, ніж цегельні або дерев'яні. Якщо діра виявилася занадто великою для швидкого ремонту за допомогою латки, спробуйте залатати її цим способом.


Як видалити подряпини зі скла

— 31 серпня 2016 —

Часто буває так, що на скляній поверхні з'являється подряпина. Це може бути скло у вашому автомобілі або скляний стіл у вітальні. Також ситуація може стосуватися звичайного скла у квартирному вікні, що безнадійно зіпсувала його зовнішній вигляд. Як же зробити так, щоб подряпина зникла? Для цього є кілька способів.


10 помилок при ремонті кухні - урахувати і не допустити!

— 25 серпня 2016 —

Ремонт у кухні викликає майже стільки ж труднощів, скільки й ремонт у ванній кімнаті, якщо не більше. Потрібно передбачити десятки дріб'язків, визначитися зі стилем, з місцями зберігання, з самим кухонним гарнітуром і з безліччю інших питань.


Як правильно зберігати овочі та фрукти, щоб зберегти максимум користі

— 25 серпня 2016 —

Багато господарок воліють не морочити голову і просто забити нижній відсік у холодильнику овочами, зваливши все в купу. Найпростіший і найнеправильніший підхід, щоб зберегти в рослинних продуктах корисні речовини. Та й такий спосіб не допомагає в тривалому зберіганні.


Преображення Господнє - Яблучний Спас

— 17 серпня 2016 —

Преображення Господнє або Яблучний Спас відзначають 19 серпня за новим стилем. За православним каноном Спас збігається зі святом Преображення Господнього, а за народним календарем - з проводами літа.


Енергозбереження будинку - основні напрямки

— 17 серпня 2016 —

Економічна витрата природних ресурсів - питання не тільки етики, але також і економічне питання. Не тільки турбота про навколишнє середовище і його збереження для нащадків змушує нас замислюватися про ресурсозбереження, але й проста хазяйська ощадливість. Сьогодні доступні технології енергозбереження будинку можуть у значній мірі скоротити вартість утримання приватного будинку.


Як зберегти ніж гострим

— 10 серпня 2016 —

Будь-який ніж потрібно точити. Найдорожче лезо буде просто марним шматком металу, якщо хазяїн ножа цінує власну лінь дорожче, ніж можливість нормальної, зручної роботи. Крім того, робота тупим ножем просто небезпечна: лезо цілком може зірватися зі шматка дерева, що розрізається, або іншого матеріалу - і вже для того, щоб нанести травму, йому вистачить будь-якого рівня заточення.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс