Ваш дім

Робимо з простої полички столик у французькому стилі

— 3 липня 2013 —

Матеріали: біла фарба, що підходить для ваших стін, щітка маленька й середня, пензлик тонкий, м'який олівець і незмивний маркер, біла дерев'яна поличка, велика лінійка або малярський скотч, кронштейни або куточки для кріплення полиці, дриль, проектор (можна взяти на прокат або у знайомих).


Фонтан для дачі

— 3 липня 2013 —

Зараз для устрою в саду ставків широко застосовують готові ванни (форми). Але одна справа - просто вкопати таку ванну в землю й наповнити її водою. І зовсім інша - облаштувати маленький ставок так, щоб він мав своєрідний і красивий вигляд та одночасно вписувався у навколишній природний ландшафт.


Помилки при ремонті

— 26 червня 2013 —

Помилки, зроблені під час ремонту, часом можуть обернутися ще однією переробкою у всій квартирі або кімнаті. Щоб цього уникнути, варто продумати всі свої дії ще на етапі планування й вибору матеріалів.


Екологічно чисте прання в пральній машині

— 26 червня 2013 —

Останнім часом ми все частіше замислюємося про продукти без хімічних добавок. І екологічно чисте прання в пральній машині - не виключення, адже кожна господарка хоче для здоров'я своєї родини використовувати якнайменше хімії.


Чисті вікна: невеликі секрети гарної господарки

— 26 червня 2013 —

Коли так не хочеться вставати вранці, що піднімає нам настрій? Звичайно, це сонячне світло, що ллється з чистих вікон. Але... чи чистих? Підступне сонце проявляє всі недоліки господарки, і ось настрій уже не той...


Використання зубної пасти не за призначенням

— 19 червня 2013 —

Всі ми з вами звикли чистити зуби, як мінімум 2 рази на день зубною пастою. Якщо є можливість, то після кожного прийому їжі. І, здавалося б, для чого ж ще може служити зубна паста, як не для чищення зубів. З її назви навіть зрозуміло для чого її застосовують, але ось склад залишається загадкою для багатьох.  


Чому в наших квартирах зникли таргани?

— 19 червня 2013 —

Що ми вже з ними тільки не робили. Ми їх і тапками били, і дихлофосом труїли! І от, вусаті прусаки, яких біологи називають «тарганами рудими», безвісти зникли з будинків українців. 


Свердлимо без пилу

— 19 червня 2013 —

Ремонт у будинку - це не тільки приємні очікування змін, але й постійний бруд і пил. Допомогти уникнути цих неприємностей допоможе наступна порада.


Настав час збиратися у відпустку

— 19 червня 2013 —

Як сформулювала один раз Агата Крісті: «Життя під час подорожі - це мрія в чистому вигляді». І отут, як говориться, ні додати, ні зменшити. Але, дорога, як відомо, починається з визначення мети й маршруту, а вже, виходячи з цього, і всього іншого. 


Як правильно мити овочі і фрукти

— 12 червня 2013 —

Всім відомо, що будь-які овочі, фрукти і ягоди необхідно ретельно мити. Завдяки цій процедурі з плодів видаляється земля, пил, пісок. Крім цього, миття продуктів дозволяє видалити отрутохімікати, якими оброблялася рослина в процесі росту (для боротьби зі шкідниками, наприклад), і деякі мікроорганізми, що перебувають на поверхні продуктів.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс