Ваш дім

Як викрутити іржавий саморіз

— 9 жовтня 2020 —

Будь-який метиз може закиснути, у тому числі саморіз загнаний у дерево. Якщо таке відбудеться, то викрутити іржавих негідників стає досить важко незважаючи на те, що мова неначебто йде про дерево, а не про метал і різьблення. Проте, викрутити закислий саморіз складно, якщо тільки не знати, що потрібно зробити для того, щоб зробити його більш податливим для викрутки.


Розкладний табурет з непотрібних водопровідних труб: майстер-клас

— 9 жовтня 2020 —

Ви або ваші сусіди робили капітальний ремонт і залишилися шматочки водопровідних труб? Відмінно! Саме з них можна зробити потрібний у господарстві розкладний табурет.


Фарбування колісних дисків зі сталі: підготовка й порядок роботи

— 4 жовтня 2020 —

Штамповані сталеві диски є прекрасним рішенням для їзди по вітчизняних дорогах, де часто зустрічаються ями або купини. Вони відмінно тримають свою форму, оскільки виготовлені зі сталі. До того ж привести їх у порядок не так затратно, як наприклад литі. А скромний зовнішній вигляд допоможе виправити фарбування сталевих дисків, яке додасть їм новий вигляд.


Таблетки для посудомийної машини допоможуть утримувати будинок в ідеальній чистоті

— 25 вересня 2020 —

Незвичні способи способи використання таблеток для посудомийних машин.


Прибирання в будинку: позбуваємося пилу за допомогою гліцерину

— 13 вересня 2020 —

Гліцерин – найпростіший представник трьохатомних спиртів. Цей засіб має широку сферу застосування – використовується в медицині, косметології, харчовій промисловості, сільському господарстві. Але також гліцерин ефективний у побуті. З його допомогою прибирання стає на багато легшим.


Прання у прохолодній воді, це добре чи погано?

— 13 вересня 2020 —

По-перше, економимо електроенергію, яка використовується для нагріву води у машинці, по-друге, у холодній воді менше пошкоджується тканина - а це означає, що річ служитиме довше.


Ефективні бомбочки для прання своїми руками

— 13 вересня 2020 —

Сучасні продукти побутової хімії здатні впоратися з будь-якими забрудненнями. Але вони завдають непоправної шкоди здоров’ю. Виявляється, можна самостійно виготовити екологічно безпечні бомбочки, які прекрасно відпирають, виводять плями й дарують приємний аромат речам.


6 порад, як максимально використовувати простір вашої морозилки й заготовити більше продуктів на зиму

— 5 вересня 2020 —

У наш час у багатьох господарок на додаток до невеликої морозильної камери, що вбудована в холодильник, також є ще одна, окрема морозильна камера.


Як відлякнути міль

— 5 вересня 2020 —

Хто мав проблему зі знищення молі в домашніх умовах, ймовірно, помічав, що ні механічний лов метеликів, ні розкладання таблеток не гарантують захисту наших речей. “Чому?” - запитуєте. Та тому, що сам метелик тканини не “їсть”.  Хто ж тоді? Доведено, що головні шкідники, які псують наші шуби, хутряні пальта, натуральний трикотаж, килими, м’які меблі - це личинки молі - маленька гусінь. Отже, у тому, що нам наразі доводиться прощатися з дорогими речами, винна не міль, а ми самі.


Хитрості, щоб рушники були м’якими щодня

— 29 серпня 2020 —

Грубі рушники позбавляють ванну затишку й комфорту. Щоб матеріал був приємним на дотик, досвідчені господарки використовують нескладні хитрості, які під силу повторити кожному.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс