Ваш дім

Дві найпоширеніші проблеми пластикових вікон та способи їх рішення

— 7 березня 2018 —

Те, що пластикові вікна не ідеальні й у процесі їх експлуатації виникають проблеми, знають багато споживачів. Основна хвороба пластикових вікон – утворення конденсату і поява цвілі.


Як зробити кухню затишною?

— 7 березня 2018 —

Бажаючи втиснути в крихітне приміщення якнайбільше корисних дріб'язків, ми мимоволі захаращуємо і без того невеликий простір. Тому постарайтеся дотримуватися сімох головних правил при плануванні кухні. 


Правила прання пуховиків

— 7 березня 2018 —

Якщо ви випрали свій пуховик, а він зіпсувався, прийміть наші співчуття. Як же прати улюблений пуховик, щоб потім не викинути його на сміття? Давайте розберемося.


Дезінфекція теплиці: вибираємо димові шашки

— 28 лютого 2018 —

Працьовиті хлібороби намагаються не упускати можливості підготуватися до нового городнього сезону. І, незважаючи на те, що на вулиці ще лежить сніг і тримається морозна погода, щасливі власники теплиць уже приступилися до їхньої підготовки до нового сезону.


Годівниця для птахів з тарілок фрісбі своїми руками

— 28 лютого 2018 —

Конструкція цієї дуже простої годівниці для птахів складається з 2 тарілок фрісбі діаметром 22 см і двох дерев'яних брусків.


Гарна і зручна обробна дошка з дерева

— 28 лютого 2018 —

Кухонні столи на дачі вийшли трохи нижче стандартних, щоб готувати з комфортом, придумав свій варіант обробної дошки. Нарізати на ній продукти виявилося дуже зручно, крім того, вони відразу опиняються в тарілці.


Шпаківня на дачі. Як грамотно зробити будиночок для птахів

— 22 лютого 2018 —

Власники дачних ділянок і заміських будинків опікуються не тільки про грядки, озеленення й облагороджування території, але й про братів наших менших. Птахи, звичайно, не свійські тварини, але як здорово допомогти їм у їжі, в облаштованості житла, у виведенні потомства, тим більше що зробити це дуже просто. Достатньо змайструвати або купити затишний будиночок (а їх асортимент зараз просто величезний), вибрати місце для його установки і можна спостерігати за горобцями, синицями, шпаками та іншими пернатими, що прилітають.


Стрітення - не тільки православне свято

— 14 лютого 2018 —

За народними традиціями з незапам'ятних часів Стрітення святкується 15 лютого, як день зустрічі зими з весною. 


Антилід для взуття своїми руками

— 14 лютого 2018 —

Основні елементи: забраковане наждакове коло з великою фракцією, металева ступка, молоток, епоксидна смола із затверджувачем і супутні інструменти.


Рамкові носилки для дров

— 7 лютого 2018 —

Для виготовлення буде потрібно: дріт перетином 3-4 мм довжиною - 4,6 м; трубка довжиною 17-18 см із внутрішнім діаметром близько 10 мм; ізострічка; дріт мідний перетином 0,5-1 мм довжиною 1 м.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс