Традиційна медицина

О котрій годині краще пити воду

— 21 листопада 2019 —

На шістдесят відсотків людське тіло складається з води, тому її достатня кількість є незаперечно важливою для здоров’я. Існує думка, що випита вранці вода підвищує свою доброчинну дію.


Давайте мізкам відпочивати, щоб жити довше

— 21 листопада 2019 —

Більш нові дослідження пов’язують «тихі» мізки із довголіттям. Менш активна ЦНС використовує менше енергії тіла.


Високий кров’яний тиск знижують томати

— 21 листопада 2019 —

Коли мова заходить про кращі овочі для зниження кров’яного тиску, науковці відзначають позитивний ефект томатного соку або томатів. Саме помідори містять велику кількість антиоксидантів, вітамінів і мінералів, у тому числі калію і вітаміну С, чим і допомагають впоратися із гіпертонією.


МОЗ зменшило кількість протипоказань до вакцинації

— 3 листопада 2019 —

Міністерство охорони здоров’я видало наказ, яким затверджено новий перелік протипоказань до проведення вакцинації.


Підйоми по сходах допоможуть зміцнити серце

— 3 листопада 2019 —

Вважається, якщо відмовитися від ліфта і постійно користуватися сходами, то можна не ходити в спортзал. Вчені вирішили з’ясувати, скільки сходинок потрібно подолати, щоб це зараховувалося за повноцінне тренування, пише Montreal Gazette.


Нинішній сезон грипу принесе небезпечний штам і триватиме до травня

— 3 листопада 2019 —

У жовтні офіційно починається сезон грипу, і лікарі аналізують, які сюрпризи він може готувати. Так, очікується, що особливо серйозним у цьому році буде один з його штамів - H3N2. Триватиме сезон грипу до травня.


Хочете схуднути, їжте поодинці

— 26 жовтня 2019 —

Коли люди обідають зі знайомими або близькими друзями, вони, як правило, їдять більше. Це називається «соціальним сприянням» і, можливо, простежується аж до базової людської поведінки, дозволяючи людям виживати краще.


Діабетикам важливо підтримувати здорову вагу в довгостроковій перспективі

— 26 жовтня 2019 —

Люди із діабетом 2 типу, які відновили вагу, втрачають початкові переваги зниженого ризику серцево-судинних захворювань або інсульту в порівнянні з тими, хто підтримує втрату ваги. Про це свідчить нове дослідження, опубліковане у журналі Американської асоціації серця.


Швидка допомога: що потрібно робити в перші дні ГРЗ

— 26 жовтня 2019 —

У сезон застуд і вірусів не вдасться повністю убезпечити себе від респіраторних захворювань. Але можна підготуватися й зробити так, щоб ГРЗ протікало як можна коротше. Адже тривалість хвороби впливає на ймовірність ускладнень після неї. Тому вживати заходів необхідно відразу ж з появою перших симптомів.


Лимон при застуді – «не кисло» допомагає!

— 19 жовтня 2019 —

Лимон при застуді – один з незамінних засобів. Він допомагає у всіх випадках: з однієї сторони лимон здатний попередити захворювання грипом або застудою, з іншого боку – якщо зараження вже відбулося — у силах полегшити й прискорити процес видужання. В чому ж унікальність лимону?Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс