Традиційна медицина

Підліткове ожиріння - шлях до імпотенції та безплідності

— 31 жовтня 2012 —

До переліку сумних наслідків дитячого і підліткового ожиріння (підвищений ризик розвитку діабету, рання поява хвороб серця та атеросклеротичних поразок судин і багато чого іншого) можна додати ще один пункт.


Медяне лікування кашлю

— 24 жовтня 2012 —

Мед - їжа для бджіл, бджоли роблять його з нектару квітів рослин. Рослини цілеспрямовано виробляють нектар для залучення комах, що запилюють, бджіл. Таким чином, здійснюється взаємовигідне співробітництво рослини та комахи.


Харчування при жовчнокам'яній хворобі

— 24 жовтня 2012 —

Якщо ви страждаєте жовчнокам'яною хворобою, харчування у вас повинне бути таким, щоб їжа не викликала фізичного, температурного та хімічного (шкідливого) впливу на шлунково-кишковий тракт. Тому від деяких продуктів вам доведеться відмовитися і зовсім, інші ж повинні піддаватися спеціальній кулінарній обробці. У ряді випадків хворий просто зобов'язаний приймати лише їжу з лікувальними властивостями для того, щоб уникнути виникнення болів і поносів.


Що робити при харчовому отруєнні

— 17 жовтня 2012 —

Харчове отруєння - недуга хоч і досить неприємна, але дуже розповсюджена. Щодня від неї страждає велика кількість людей, і причини - найрізноманітніші. Однак якщо вчасно не звернутися до лікаря і не провести відповідні маніпуляції для свого здоров'я, наслідки можуть бути найгіршими, аж до госпіталізації або навіть летального результату. Тому ми настійно рекомендуємо лікуватися відразу та лікуватися правильно.


Паління - шлях до безпам’ятства

— 10 жовтня 2012 —

Паління дотепер називають «шкідливою звичкою», а, тим часом, результати наукових досліджень останніх років свідчать про те, що нікотинова залежність є ще більш сильною, чим алкогольна і може бути прирівняна до такої важкої форми наркоманії як героїнова.


Запобігання та лікування розтягання гомілковостопу

— 10 жовтня 2012 —

Найпоширенішою травмою, що нерідко отримують любителі перегонів і шанувальники ігрових видів спорту, є розтягання зв'язок щиколотки. Причиною травми стає надмірне розтягання або навіть розрив зв'язок, які оточують гомілковостопний суглоб.


Встановити причину болю у животі можна за допомогою годинникового циферблата

— 3 жовтня 2012 —

Нескладний метод допоможе зрозуміти, з яким саме органом скоїлося лихо.


Профілактика каменів у жовчному міхурі

— 26 вересня 2012 —

Якщо ваші родичі страждають від каменів у жовчному міхурі, будьте готовими, що, швидше за все, у вас вони теж з'являться. І краще заздалегідь перебудувати свій спосіб життя і налагодити профілактику.


Стрункішаємо перед телевізором

— 19 вересня 2012 —

Чесно самому собі зізнайтеся, скільки часу ви проводите перед телевізором? Дві, три години на день. А що ви робите під час перегляду улюбленого серіалу? Тільки не треба лукавити, говорячи, що перед телевізором ви не їсте. Ця шкідлива звичка не обійшла стороною багатьох. А з будь-якими шкідливими звичками потрібно боротися. Звичайно ж, ми не будемо викидати телевізор. Це вже занадто. Краще подумаємо, як з користю для фігури провести час біля блакитного екрана.


Рибна дієта. Мінус 5 кг за 10 днів

— 12 вересня 2012 —

Ця нескладна дієта підходить для тих, хто мріє омолодити організм і стати трохи стрункішим. Усього за 10 днів рибної дієти можна скинути від трьох до п'яти кілограмів зайвої ваги. До того ж таке харчування допоможе захиститися від серйозних захворювань: атеросклерозу, депресії, від проблем із серцево-судинною системою.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...