Традиційна медицина

Руки потрібно мити спиртом

— 22 жовтня 2014 —

Співробітники великої кількості лікарень США тепер будуть використовувати замість мила спиртовий гель, що швидко висихає. Поширення інфекції в лікарнях є великою проблемою: стан хворих погіршується, мікроорганізми щорічно стають причиною двадцяти тисяч смертей у США. Частіше мікроби переносяться на руках медсестер, лікарів, лаборантів та іншого персоналу лікарні, що контактує з пацієнтами.


Розроблений тест для визначення раку за аналізом крові

— 22 жовтня 2014 —

Нова робота, опублікована в журналі FASEB, присвячена застосуванню методу гель-електрофорезу одиничних клітин (методу Днк-комет) для пророкування ймовірності розвитку онкологічного захворювання.


П'ятірка щоденних продуктів для дітей

— 22 жовтня 2014 —

Для зростаючого дитячого організму дуже важливе правильне харчування, тому мамі необхідно підібрати продукти, які потрібно включати в щоденний раціон дитини.


Кава знижує ризик виникнення діабету

— 15 жовтня 2014 —

Щоденне вживання кави знижує ризик виникнення діабету другого типу. 


Любителям бігу. Поради початківцям

— 15 жовтня 2014 —

Будь-який вид оздоровлення корисний, якщо ним займатися в міру та без фанатизму. Навантаження мають бути розумними і відповідати рівню підготовки та фізіологічному стану фізкультурника.


Обійматися корисно для здоров'я

— 8 жовтня 2014 —

Обійматися корисно для здоров'я. Гіпертонія або підвищений артеріальний тиск є приводом для занепокоєння багатьох людей. На жаль, наявні в продажі ліки не завжди дозволяють домогтися потрібного ефекту. А головне, гіпертонія не зникає, і через деякий час проблеми з тиском з'являються знову. На щастя, італійським дослідникам удалося знайти по-справжньому ефективний засіб.


Як запобігти застуді

— 8 жовтня 2014 —

Медики радять уважніше поставитися до свого здоров'я в осінній сезон, щоб уникнути гострих респіраторно-вірусних інфекцій.


Як зробити своє мислення позитивним

— 8 жовтня 2014 —

Пропонуємо вам кілька FeеlGood-порад, як навчитися мотивувати себе й настроїти своє мислення на позитивний лад. 


Шкоду від солодких напоїв нейтралізує ходьба

— 1 жовтня 2014 —

Уживання великої кількості солодких газованих напоїв погано впливає на здоров'я, однак фахівці знайшли нескладний спосіб, як нейтралізувати шкоду. Виявляється, достатньо робити на тиждень 12 тисяч кроків, щоб шкідлива звичка не завдавала шкоди здоров'ю, повідомили американські дослідники.


Жінкам потрібно приймати калій для продовження життя

— 1 жовтня 2014 —

Жінці потрібно приймати калій для продовження життя. Учені з'ясували, що жінкам у період після настання менопаузи необхідно вживати калій. Цей корисний елемент знижує ризик розвитку інсульту та загальний ризик передчасної смерті жінок у постменопаузі.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс