Традиційна медицина

Як швидко позбутися зубного болю?

— 20 вересня 2019 —

Зубний біль - один з найнеприємніших. Його поява свідчить про наявність серйозних проблем зі здоров’ям зубів. Фахівці рекомендують не відкладати лікування й відразу звертатися до стоматолога. Але часом зубний біль може застукати нас у найневідповідніший момент, коли немає часу або можливості відвідати лікаря. Що ж робити у такому випадку?


10 способів спалити 100 кілокалорій за 10 хвилин

— 20 вересня 2019 —

Щоразу при вивченні енергетичної цінності різних продуктів (особливо смачних) дивуєшся волаючому дисбалансу між швидким нагромадженням калорій і їх жахливо повільним спалюванням.


Знайдено новий тип вакцини проти туберкульозу

— 20 вересня 2019 —

Австралійські медичні дослідники успішно розробили і протестували новий тип вакцини проти туберкульозу (ТБ), найбільшого у світі вбивці серед інфекційних захворювань.


Веганство збільшує ризик інсульту

— 20 вересня 2019 —

Нове дослідження свідчить, що вегетаріанські та веганські дієти можуть підвищити ризик інсульту на 20 відсотків, хоча ризик серцевих захворювань, відповідно, нижчий.


Продукти, які допоможуть швидко очистити організм від нікотину

— 20 вересня 2019 —

Якщо ви той самий щасливчик, якому вдалося взяти себе в руки і покинути палити, тоді саме час почати очищення свого організму. Усі розуміють, що куріння протягом декількох років або навіть десятиліть, не може минути безслідно. Буде потрібно чимало часу, щоб привести своє здоров’я у порядок. Прискорити процес можна за допомогою правильного харчування.


Проблеми з організмом, про які можуть повідомляти безпричинні синці на тілі

— 19 вересня 2019 —

Як бути, якщо синці на шкірі з’являються без причини, яка природа цього явища й чи необхідно хвилюватися?


Тимчасове утримання від їжі лікує і робить здоровою імунну систему

— 19 вересня 2019 —

Протягом багатьох років лікарі помічали, що коли пацієнти з певними захворюваннями залишалися без їжі протягом дня або близько того, їх стан часто поліпшувалося. Наприклад, під час голодування або поста краще себе почувають пацієнти з ревматоїдним артритом та інші.


Найкраща ягода на сніданок для бажаючих схуднути

— 14 вересня 2019 —

Втрата ваги є важливою темою у різні пори року. Проте, один продукт на сніданок, доступний улітку в свіжому вигляді, а взимку - в замороженому, круглий рік допомагає у втраті ваги для бажаючих схуднути.


Спілкування з друзями у 60 років знижує ризик розвитку деменції у подальшому

— 14 вересня 2019 —

Нове дослідження в Університетському коледжі Лондона виявило істотні докази того, що соціальні контакти у 60-річному віці на 12 відсотків знижують ризик розвитку деменції у подальшому житті.


Позбутися від вісцерального жиру допоможуть окремі продукти і вправи

— 14 вересня 2019 —

Наявність великої кількості вісцерального жиру в організмі завдає шкоди здоров’ю людини, проте вживання певних продуктів і навантаження допомагають зменшити його.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс