Традиційна медицина

Вітамін D захищає від застуди та грипу не гірше щеплень

— 15 березня 2017 —

Можливо, у профілактиці грипу скоро буде зроблений істотний крок уперед. Згідно з дослідженням, опублікованим в одному із найвпливовіших медичних журналів світу - в BMJ (British Medical Journal) - запобігати зараженню грипом відмінно допомагає застосування гарно відомого нам вітаміну.


Названі найнебезпечніші шкірні захворювання

— 9 березня 2017 —

Перелік, складений американськими вченими, містить у собі дерматит, вугровий висип, кропивницю, псоріаз, вірусні захворювання шкіри, грибкові інфекції, коросту, меланому, піодермію, рак шкіри (крім меланоми), пролежні й осередкову алопецію.


Спостерігати за птахами корисно для психічного здоров'я

— 9 березня 2017 —

Співробітники Університету Ексетера проаналізували дані більше 270 людей і виявили, що добровольці, які жили в районах з великою кількістю птахів, дерев і кущів, рідше страждали від депресії, тривоги та стресу. А учасники, які проводили на вулиці менше часу, чим звичайно, часто скаржилися на тривогу й депресію. 


Учені стверджують, що противірусна терапія грипу під час вагітності безпечна для плода

— 9 березня 2017 —

Приймання вагітними жінками противірусних препаратів із класу інгібіторів нейрамінідази з метою профілактики та лікування грипу не несе загрози для здоров'я плода.


Як знизити ризик розвитку серцево-судинних захворювань

— 9 березня 2017 —

За даними ВООЗ, серцево-судинні захворювання як і раніше є основною причиною смерті в усьому світі. Примітно, що смертність внаслідок цього різновиду патології на першому місці навіть у такій, здавалося б, благополучній в медичній області країні, як США, де на охорону здоров'я виділяється рекордна сума грошей.


Кориця гарна студентам і ненажерам

— 2 березня 2017 —

Недавнє дослідження американських учених довело, що кориця збільшує здатності до навчання й поліпшує пам'ять, ось чому вона особливо рекомендована студентам.


Травма голови - пам'ять удвічі гірше

— 2 березня 2017 —

Фахівці Дитячої лікарні Цинциннаті повідомили, що люди, які отримали легку або помірну травму головного мозку вдвічі більше схильні до порушень концентрації уваги.


Закони аптечки

— 2 березня 2017 —

Звичайно, ви знаєте, як правильно приймати ліки. А як правильно їх викидати? Просто викинути упаковку у відро для сміття? Відповідь невірна!


Пончик не буде солодким після чашки кави із двома ложками цукру

— 23 лютого 2017 —

Учені STI (Університет Вест Негрос, Філіппіни) установили, чому продукти втрачають солодкий смак після раніше випитих солодких напоїв або їжі із цукром.


Ожиріння партнерів заважає зачаттю дитини

— 23 лютого 2017 —

Пари, у яких обидва партнери страждають ожирінням, мають на 50% менше шансів стати батьками, чим пари з нормальною вагою.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс