Традиційна медицина

Фахівці назвали щоденну норму споживання цукру для дітей

— 1 вересня 2016 —

Не більше шести чайних ложечок цукру (25 грамів) на добу варто вживати в їжу дітям у віці від двох до 18 років. Про це повідомляє журнал Circulation. 


У реанімацію тепер можна

— 1 вересня 2016 —

Заступник міністра охорони здоров'я Роман Ілік нагадав українцям, що до хворих, поміщених у реанімацію, можна допускати родичів і близьких друзів. На думку чиновників, присутність рідних допоможе хворим швидше видужати.


Сигнали, які нам посилає організм

— 31 серпня 2016 —

Якщо все в порядку, наше тіло "мовчить". Ми почуваємо внутрішню волю, маневреність, енергію й оптимізм. Здоров'я позначається на гарному стані шкіри і сяйві очей, який неможливо досягнути навіть геніальним макіяжем або контактними лінзами. Однак якщо виникає проблема, тіло негайно посилає попереджувальний сигнал.


Щеплення від небезпечних інфекцій зроблені лише п'ятій частині дітей

— 25 серпня 2016 —

Після випадку з Надією Савушкіною, яка майже не вмерла від правця через відсутність у Дніпропетровській області вакцини, питання вакцинації українських дітей від небезпечних інфекцій стало ще більш актуальним.


Замість швидкої - дзвоніть у колцентр!

— 25 серпня 2016 —

Міністерство охорони здоров'я України повідомило про плани на майбутнє - створити діючий колцентр для забезпечення громадян країни консультаціями фахівців.


Які вони "осінні" хвороби і як від них уберегтися

— 25 серпня 2016 —

Літо підходить до кінця і зовсім скоро прийде осінь, яка асоціюється у людей з дощами, холодом, застудою та грипом.


Сокові дієти руйнують печінку

— 17 серпня 2016 —

Фахівці вважають, що таке моно-харчування викликає утому й може стати причиною хвороби печінки. Незважаючи на це останнім часом сокові дієти набирають популярність.


Ученим удалося придушити процес розмноження вірусу імунодефіциту людини

— 17 серпня 2016 —

Ученим з Кембриджського університету й Королівського коледжу в Лондоні вдалося придушити розмноження ВІЛ, заблокувавши отвори в білковій оболонці. 


Оптимальний робочий тиждень для тих, кому за сорок

— 11 серпня 2016 —

Люди, чий вік перевалив за  40 років, мають працювати не більше 30 годин на тиждень, так думають співробітники австралійського Мельбурнського університету і японського Університету Кейо.


Грози небезпечні для роботи серця

— 11 серпня 2016 —

Експерти розповіли, що насправді відбувається з нашим "мотором" і судинами влітку, і як грамотно допомогти літній людині, якщо через погоду у неї скаче тиск і пустує серце.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс