Традиційна медицина

Рух і правильна дієта — застава здорового серця

— 6 квітня 2017 —

Дослідники Каліфорнійського університету виявили власників найздоровіших сердець на планеті - ними є мешканці провінції Цимане, розташованої в лісах Болівії. Навіть у похилому віці у жителів провінції не було виявлено жодної ознаки закупорювання артерій.


Українські лікарні будуть інформувати про наявність безкоштовних ліків

— 6 квітня 2017 —

Дослідження «Індекс здоров'я, Україна, 2016» показало, що лише 17 відсотків українців одержали медичні препарати, призначені лікарем, безкоштовно в поліклініці. Іншим пацієнтам довелося купувати ліки за свій рахунок.


Новий метод лікування після інфаркту

— 6 квітня 2017 —

Одеськими кардіохірургами була проведена унікальна операція, у ході якої вони пересадили на м'язи серця стовбурні клітини, з яких виростають нові судини. Ця операція є альтернативою пересадженню серця, повідомляє УНІАН.


Коренева селера допоможе при сезонній депресії

— 29 березня 2017 —

Будь-яка селера підвищує імунітет і зміцнює організм. А коренева селера здатна упорядкувати нервову систему й позбавити від сезонної депресії.


Авокадо дуже корисне для здоров'я жінок

— 29 березня 2017 —

Не секрет, що достаток овочів і фруктів допомагає підтримати здоров'я. Деякі продукти особливо корисні, причому, залежно від статі людини. Наприклад, фахівці, настійно радять жінкам звернути увагу на авокадо.


Жительку Чернігівщини визнали найстаршою жінкою України

— 29 березня 2017 —

Жительці села Жадово Семенівського району Чернігівщини, 116-літній Христині Нагорній, вручили диплом «Книги рекордів України» як найстаршій за віком жінці нашої держави.


Ожиріння в підлітковому віці значно підвищує ризик розвитку рака печінки

— 29 березня 2017 —

Учені з лікарні Каролінського інституту проаналізували дані більше 1, 2 мільйони чоловіків зі Швеції. Фахівців цікавило, як Індекс маси тіла (ІМТ) у віці 17-19 років впливає на ризик хвороб печінки в майбутньому. 


Ліки для хронічно хворих гіпертонією, цукровим діабетом і астмою незабаром будуть видавати безкоштовно

— 23 березня 2017 —

З 1 квітня в Україні почнуть видавати безкоштовні ліки для хронічно хворих гіпертонічними захворюваннями, цукровим діабетом II типу й бронхіальною астмою. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.


Як і коли пити мінеральну воду

— 23 березня 2017 —

Здоровим людям лікарі радять випивати склянку мінеральної води перед сніданком. Після ранкової зарядки випийте мінералку маленькими ковтками. Це відновить водний баланс. Якщо ви застуджені, мінеральна вода допоможе зміцнити імунітет і вивести з організму токсини.


Перехід на літній час

— 22 березня 2017 —

Коли переводити стрілки годинників і як пережити перехід на літній час із найменшими наслідками для здоров'яПривіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...