Народна медицина

Меліса - одна з найвідоміших пряно-ароматичних і лікарських рослин

— 25 червня 2020 —

Звичайно ж, у першу чергу, поговоримо про лікувальні властивості цієї рослини. 


Маринований буряк корисний для вашого здоров’я

— 14 червня 2020 —

Він природно багатий на нітрати, які ваше тіло перетворює в оксид азоту. Ця молекула сприяє розширенню кровоносних судин, що захищає від високого кров’яного тиску.


Багата на фрукти й овочі дієта за два місяці покращує здоров’я серця

— 14 червня 2020 —

У новому дослідженні вчені розглянули зв’язку між показниками здоров’я серця і трьома типами дієти - DASH, типовою західною, а також багатою фруктами й овочами. Виявилося, найкращим було харчування на основі фруктів і овочів.


Сила пряних трав: Що лікують шавлія, розмарин, орегано й чебрець

— 12 червня 2020 —

Ароматичні трави орегано, розмарин, шавлія й чебрець мають взаємодоповнюючі якості. У кожної з них своя «спеціалізація», але якщо ви регулярно споживаєте їх разом, те фітохімічні з’єднання, що містяться в них, і мінерали забезпечують надійний захист від патогенних факторів сучасного миру.


Пекучий, але корисний: овоч-приправа знижує ризики хвороб і ранньої смерті

— 29 травня 2020 —

Найсерйозніші ризики для здоров’я міцно пов’язані з неправильним харчуванням, що підвищує ризик розвитку ускладнень у вигляді хвороб серця та інсультів, що загрожують життю.


Найважливіший овоч для продовження життя

— 29 травня 2020 —

Питання про те, як прожити довше, хвилює багатьох людей, тому вчені проводять численні дослідження, в яких вивчають дану тему. У підсумку зроблено висновки, що здоровий спосіб життя, правильне харчування - це головні фактори довголіття. У цьому плані важлива роль належить продуктам, які ми споживаємо.


Зелений чай - цілющий напій

— 25 травня 2020 —

Ми зараз на карантині. Але щоб карантин не затягнув нас у вир рефлексії і пригніченого настрою, є перевірені рецепти, щоб цього не сталось. Найбанальніше, але ефективне правило - режим дня, дотримання гігієни. А урізноманітнити диванний спосіб життя допоможуть щоденні міні-тренування вдома. Тим, кому дозволяють умови, можна тренуватися на свіжому повітрі, але далеко від скупчення людей.


Лікують рослини

— 20 травня 2020 —

Різне буває, коли залишаєшся наодинці з природою. Звичайно ж, збираючись на дачу, треба перш за все взяти з собою аптечку. Але якщо в потрібний момент її під рукою не виявиться, на допомогу прийдуть рослини, що ростуть на садовій ділянці або поруч на городі.


У вербі виявлено речовину з протираковими властивостями

— 8 травня 2020 —

Через більше ніж століття після того, як вчені подарували світові аспірин, у стеблі і листі верби був виявлений ще один потенційний препарат – цього разу із протираковими властивостями.


Сироп з акації

— 8 травня 2020 —

Цей сироп для лимонаду є надзвичайно корисним, оскільки містить повний комплекс вітамінів, зміцнює імунітет, володіє протизапальними властивостями. Його можна використовувати у випічці, приготуванні желе чи навіть просто додавати у чай.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс