Народна медицина

Краса та здоров'я із чорною смородиною

— 10 грудня 2014 —

Перелік хвороб, при лікуванні яких наші предки використовували чорну смородину, дуже значний. Однак сьогодні фітотерапевти не часто призначають її пацієнтам, а препаратів на її основі майже немає. У чому ж секрет?


Чим корисна шкаралупа курячих яєць

— 10 грудня 2014 —

Справжнім джерелом корисних речовин і мікроелементів є звичайна шкаралупа курячих яєць. 


Застосування редьки чорної

— 3 грудня 2014 —

Народна медицина давно визнала чорну редьку корисними та діючими ліками. Вона допомагає боротися з багатьма захворюваннями печінки і жовчного міхура. Редька володіє протикашлевою властивістю, тому її застосовують при застуді та грипі. Сік редьки застосовують зовнішньо у вигляді розтирань, примочок і компресів, а усередину - настоянки, відвари і соки.


Чорний шоколад продовжує тривалість життя

— 3 грудня 2014 —

Недавні дослідження довели, що чорний шоколад та какао позитивно впливають на пам’ять та розумові здібності людини, пише Лі Фрузон із університета Калгарі в фаховому виданні «Журнал експериментальної біології». 


Лікування ялівцем

— 26 листопада 2014 —

Як лікарський засіб яловець використовували єгиптяни, стародавні греки, римляни. Вергілій в 1 столітті радив під час епідемій холери окурювати приміщення димом ялівцевих гілок.


Білий хліб корисний для здоров'я

— 19 листопада 2014 —

Білий хліб, який раніше вважався найбільш шкідливим для здоров'я, насправді корисний. Про це свідчать результати недавнього дослідження, проведеного командою іспанських учених Університету Ов’єдо.


Яєчні білки знижують тиск

— 19 листопада 2014 —

Китайські вчені встановили, що яєчні білки можна використовувати як ліки від високого тиску. 


Як зменшити набряк при артрозі

— 19 листопада 2014 —

Одна з найпоширеніших хвороб у літньому віці - артроз колінного суглоба. При ходьбі він викликає гострий біль в ураженому суглобі, що згодом не проходить і при спокої.


Користь фініків

— 12 листопада 2014 —

Любите солодкості, але розумієте, що вони загроза вашому здоров'ю? Замініть їх фініками. Ці плоди фінікової пальми вважаються джерелом корисних речовин. У цій статті ми розповімо, чим же вони такі гарні та чи можна використовувати фініки в дієтах для схуднення.


Готуємо обліпихову олію

— 5 листопада 2014 —

У моїй аптечці завжди можна знайти обліпихову олію, що рятує всю нашу родину від багатьох хвороб. Завдяки своїм антимікробним властивостям вона добре допомагає при ангінах, тонзилітах, інших захворюваннях носоглотки та слизових оболонок, дуже дієва при опіках, наривах, фурункулах та ін.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...