Народна медицина

Ваше серце і лимон

— 22 травня 2013 —

Пропонуємо кілька корисних рецептів для серця і судин.


Худнемо без дієт!

— 22 травня 2013 —

Кукурудзяні стовпчики з рильцями містять багато вітамінів, фітостерини, сапоніни, калій, гіркоти, смоли та ефірні олії. 


Селера проти зайвої ваги

— 15 травня 2013 —

Фітотерапія здавна застосовується для лікування всіляких захворювань. Цілющі рослини містять багато корисних для організму речовин: білки, вітаміни, вуглеводи, ферменти, гіркоти, дубильні речовини, фітонциди, глікозиди, флавоноїди, ефірні олії, мікроелементи.


Перша допомога при укусах бджіл і ос

— 15 травня 2013 —

Коли вас жалить оса або бджола, навряд чи ви замислюєтеся про те, чи є різниця, адже це однаково боляче. Однак реакція індивідуальна, особливо якщо ви страждаєте алергією на укуси комах. Тому так важливо знати ази «першої допомоги».


Старий знайомий

— 7 травня 2013 —

Кому з садівників не допікав лопух? Спробуй його вирвати - не у кожного вийде, так міцно сидить він у землі.


Квітки акації та наше здоров'я

— 7 травня 2013 —

Період цвітіння акації приємний усім - працьовиті бджоли збирають мед, а людина насолоджується неймовірним ароматом. Але, не варто сильно розслаблюватися. Поки акація посипана квітками, варто подумати про них як про ліки.


Лікування головного болю кропивою

— 29 квітня 2013 —

Лікування головного болю і кропива - що спільного? Виявляється, що кропива може вгамовувати головний біль - у народній медицині є такий рецепт.


Кульбаба від холестерину

— 29 квітня 2013 —

Навесні з квіток кульбаби можна приготувати цілюще вино. Воно допомагає навіть при запущеному атеросклерозі (із втратою пам'яті): виводить з організму шлаки, холестерин, токсичні речовини.


Посадіть вдома базилік!

— 29 квітня 2013 —

Базилік - відмінний природний антибіотик. Завдяки своїм дезінфікуючим, бактерицидним властивостям захищає організм від багатьох інфекцій.


Чим корисна селера

— 24 квітня 2013 —

Проведені дослідження показали, що селера найкраще бореться зі старістю. До складу цього овоча входять вітаміни С, К, Е, В1, В2, а також калій, каротин, залізо, натрій, цинк, марганець і фосфор. Всі вітаміни і мінерали в селері збалансовані у найбільш оптимальному варіанті.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс