Народна медицина

Поради лікарів: як позбутися нежитю за добу

— 5 березня 2014 —

Медики приводять найбільш доступні способи того, як найшвидше позбутися застудних захворювань. Пропонуємо вам кілька прийомів зупинки сильного нежитю за добу. 


Здали нерви? Заспокоїть котовник лимонний

— 5 березня 2014 —

Кожна сучасна людина піддається щоденним стресам, нервовим перенапругам. Швидкий темп життя, глобальні зміни, технологічний прогрес - усе це не може не впливати на наш психічний стан. 


Ароматерапія - «чарівництво» зміцнення здоров'я

— 26 лютого 2014 —

Про лікувальні властивості ефірних олій знали ще древні. Так, у своїх наукових працях перський лікар Авіцена (X-XI ст.) описав ефірні олії понад 800 рослин, їхню дію на фізичне та психічне здоров'я людини, її настрій.


Найсмачніші рецепти від застуди

— 19 лютого 2014 —

А ви помітили, що останнім часом у рекламі лікарських препаратів від застуди нам стали «ненав'язливо» доводити, що народні рецепти від застуди - це мракобісся, нісенітниця та дурниця? 


Як позбутися головного болю на морозі

— 12 лютого 2014 —

З приходом морозів приблизно 20% дорослих людей починають страждати від головного болю на холоді. Серед реагуючих на вітер і низьку температуру більше жінок, чим чоловіків, особливо в «критичні дні», коли метеочутливість особливо б'є по самопочуттю. 


Рецепти домашніх шампунів

— 12 лютого 2014 —

Домашній шампунь для волосся приготувати зовсім нескладно, а користь він принесе чималу - дасть відпочити волоссю від хімії, допомагаючи йому надовго залишатися здоровим і гарним.


Часникова профілактика грипу

— 5 лютого 2014 —

Часник широко використовується при профілактиці грипу. Рекомендується вживати на день не менше одного зубка часнику. Навіть якщо ви будете просто вдихати часникові випари, це послужить прекрасним профілактичним засобом будь-якої вірусної інфекції. 


Вівсянка очистить організм від шлаків

— 5 лютого 2014 —

Достатньо з'їсти всього 100 грамів вівсяних пластівців, щоб покрити 3-добову потребу організму у вітаміні В1 і 50% добової норми у вітаміні В2 


«Паста Гіппократа» - натуральний засіб для підтримки серця

— 5 лютого 2014 —

Така смачна, що її цілком можна використовувати як десерт до чаю. Крім цього вона має потужні цілющі властивості.


Лаконос - лікувальні властивості та застосування в медицині

— 29 січня 2014 —

Лаконос (фітолака американська) - отрутна рослина, висота якої нерідко досягає трьох метрів. Фітолака американська має товсті гіллясті стебла, вертикальний корінь, еліптичне листя, зібрані в кисті дрібні квітки й фіолетово-чорні плоди.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...