Народна медицина

Чорнобильник рятує від багатьох хвороб

— 14 травня 2014 —

Природа обдарувала нас безліччю надзвичайних рослин, що володіють цілющими властивостями, у тому числі такими, які успішно можна застосовувати при лікуванні нервових захворювань. Використовувати їх можна по-різному: у вигляді відварів, настоянок, компресів, інгаляцій; можна також набивати ними подушечку і спати на ній всю ніч міцним здоровим сном. 


Морська капуста - здоров'я з морських глибин

— 12 травня 2014 —

У прозорих водах морів ростуть і колишуться бурі водорості, які ми називаємо ламінарією або морською капустою. Вживати її в їжу люди стали багато століть тому, оскільки морська капуста - найсправжнісіньке джерело корисних і лікувальних речовин, таких як йод, амінокислоти, вітаміни й мікроелементи, які не знайти в жодній іншій рослині.


Цілющі властивості картоплі

— 12 травня 2014 —

Сік сирої картоплі використовується для загоєння виразок шлунка і дванадцятипалої кишки, зниження кислотності шлунка та лікування гастритів.


Три корисних продукти, які можуть замінити м'ясо

— 29 квітня 2014 —

В них багато повноцінних рослинних білків, але немає холестерину.


Чай з кульбаби проти болю в суглобах

— 29 квітня 2014 —

Біль у суглобах може бути дуже сильним і заважати повсякденному життю. Хоча причини суглобних болів бувають різними, нерідко провиною тому є запалення навколосуглобних тканин. Одна з найкорисніших рослин для рятування від болів у суглобах - кульбаба. Це не просто бур'ян, на його основі можна приготувати корисний трав'яний чай, що не тільки послабить суглобні болі, але й поліпшить загальне здоров'я організму. 


П'ять способів рятування від лупи

— 23 квітня 2014 —

Лупа - це некрасиво, неакуратно, неестетично і нездорово. Сьогодні від лупи страждає кожна третя людина на нашій планеті. Хтось бореться з нею щодня, використовуючи різні косметичні засоби, а хтось звертається до засобів народної медицини.


Поліпшити пам'ять і увагу здатні звичайні продукти

— 16 квітня 2014 —

Не спеціальні пігулки, а звичайні продукти допоможуть поліпшити роботу мозку, а разом з тим пам'ять і увагу, варто лише захотіти допомогти собі в цьому. Продукти, важливі для здоров'я мозку, цілком доступні, головне, - бажання поповнювати ними свій споживчий кошик. І результат не змусить довго чекати.


Заспокійливий сироп у домашніх умовах

— 9 квітня 2014 —

Корінь валеріани, пустирник, півонія похила, меліса, глід, мед або, при нестерпності, цукровий сироп.


Тала вода має унікальні властивості

— 9 квітня 2014 —

Тала вода з давніх часів впливає на всі живі організми на планеті: на рослини, тварин і людей. Без води на Землі не було б життя! Недарма ґрунт, просочений поталими снігами, пробуджуючись після зимової сплячки, дає життя новій, свіжій та буйній рослинності.


Лікування звичайною харчовою содою

— 2 квітня 2014 —

Цей дрібнокристалічний порошок білого кольору являє собою особливу кислу сіль вугільної кислоти та натрію. Харчову соду застосовують у харчовій, медичній, хімічній, фармацевтичній промисловості та у металургії.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс