Народна медицина

Корисні властивості броколі

— 17 квітня 2013 —

Якщо у людини цукровий діабет, вона знає, який непоправний збиток наносить її судинам і самому серцю це захворювання. Однак все-таки є спосіб повернути колишнє здоров'я. Для цього потрібно додати у свій раціон капусту броколі - так вирішили після численних проведених досліджень учені Великобританії.


Каланхое допоможе ниркам

— 17 квітня 2013 —

При гострому та хронічному пієлонефриті, циститі полегшити стан хворого можна рясним гарячим питвом лікарського чаю з м'яти, ромашки, малини і шавлії.


Маски для обличчя

— 10 квітня 2013 —

.


Прополіс від усіх хвороб

— 10 квітня 2013 —

Сполучення прополісу й молока дає особливий ефект: крім лікування застудних і легеневих захворювань поліпшується загальне самопочуття, сон, знімається дратівливість, утома. 


Якщо під час дієти залишається бажання поїсти чого-небудь солоденького...

— 10 квітня 2013 —

Здорова альтернатива - курага - продукт, що сполучає в собі й чудовий смак, і користь.


Журавлина лікує, піднімає настрій і омолоджує

— 3 квітня 2013 —

Древні римляни називали журавлину «кульками зарядженими життєвою енергією», а в наших краях - болотним доктором. Учені ж давно розгадали секрет цілющих властивостей ягоди. І такої оцінки вона заслуговує. Це й ліки, і вітамінний комплекс, і незамінний харчовий продукт. 


Гарбуз приховує в собі секретну зброю проти раку підшлункової залози

— 27 березня 2013 —

Університет Колорадо з'ясував, що сік гіркого гарбуза не дає раковим клітинам підшлункової залози перетворювати цукор. Це позбавляє ракові клітини енергетичного підживлення, у результаті вбиваючи їх.


Навесні для жінок корисний хміль

— 27 березня 2013 —

У період весняного гіповітамінозу на жінок сприятливо діють рослинні препарати та рослини з великим вмістом фітогормонів, зокрема здавна розповсюджений в Україні хміль.


Арахіс корисний для серця

— 27 березня 2013 —

Відомо, що вживання солоних і смажених продуктів завдає шкоди судинам. Однак і тут є виключення з правил. Одним з них виявився солоний арахіс - популярна закуска до пива.


Насіння льону вилікує серце та шлунок

— 20 березня 2013 —

Насіння льону - найбагатше природне джерело з унікальними діючими речовинами. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс