Народна медицина

Вівсяний кисіль - очищення кишечнику і нирок

— 24 грудня 2014 —

Вівсяний кисіль - стародавній цілющий засіб, що здавна застосовується в народній медицині для лікування багатьох захворювань. Завдяки високому вмісту клітковини він прекрасно очищає кишечник, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, допомагає позбутися зайвих кілограмів, завдяки своїй структурі вівсяний кисіль зціляє нирки.


Сім лікувальних властивостей кориці

— 17 грудня 2014 —

Її називають приправою «настрою», але є й інші причини додати її у свою каву та навіть суп.


Цілющий настій із бджолиного підмору

— 17 грудня 2014 —

Недолік кремнію в організмі людини веде до зниження імунітету і до появи різних захворювань. На допомогу приходить настій з підмору зимуючих бджіл, які на 95% складаються із кремнію. 


Краса та здоров'я із чорною смородиною

— 10 грудня 2014 —

Перелік хвороб, при лікуванні яких наші предки використовували чорну смородину, дуже значний. Однак сьогодні фітотерапевти не часто призначають її пацієнтам, а препаратів на її основі майже немає. У чому ж секрет?


Чим корисна шкаралупа курячих яєць

— 10 грудня 2014 —

Справжнім джерелом корисних речовин і мікроелементів є звичайна шкаралупа курячих яєць. 


Застосування редьки чорної

— 3 грудня 2014 —

Народна медицина давно визнала чорну редьку корисними та діючими ліками. Вона допомагає боротися з багатьма захворюваннями печінки і жовчного міхура. Редька володіє протикашлевою властивістю, тому її застосовують при застуді та грипі. Сік редьки застосовують зовнішньо у вигляді розтирань, примочок і компресів, а усередину - настоянки, відвари і соки.


Чорний шоколад продовжує тривалість життя

— 3 грудня 2014 —

Недавні дослідження довели, що чорний шоколад та какао позитивно впливають на пам’ять та розумові здібності людини, пише Лі Фрузон із університета Калгарі в фаховому виданні «Журнал експериментальної біології». 


Лікування ялівцем

— 26 листопада 2014 —

Як лікарський засіб яловець використовували єгиптяни, стародавні греки, римляни. Вергілій в 1 столітті радив під час епідемій холери окурювати приміщення димом ялівцевих гілок.


Білий хліб корисний для здоров'я

— 19 листопада 2014 —

Білий хліб, який раніше вважався найбільш шкідливим для здоров'я, насправді корисний. Про це свідчать результати недавнього дослідження, проведеного командою іспанських учених Університету Ов’єдо.


Яєчні білки знижують тиск

— 19 листопада 2014 —

Китайські вчені встановили, що яєчні білки можна використовувати як ліки від високого тиску. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс