Народна медицина

Бажаєте, щоб ваші зуби були білими?

— 21 серпня 2013 —

Тоді постарайтеся, щоб у вашому раціоні харчування були яблука, цвітна капуста, селера та морква. Ці овочі й фрукти діють як абразивний скраб для зубів, являючись натуральною зубною щіткою. Також вони стимулюють виробництво слини, що запобігає утворенню нальоту на зубах. Взагалі, слина - це чудо-рідина організму. Соковиті овочі й фрукти стимулюють її виділення, і вона вимиває залишки таких продуктів, як кава, солодке газування та червоне вино, пояснюють експерти. 


Чебрець: корисні властивості

— 21 серпня 2013 —

Чебрець, або тим’ян, люблять не тільки квіткарі. Кулінари вважають його чудовою приправою до багатьох страв, а фармацевти - відмінними ліками від ряду недуг. А ще його люблять бджоли й парфумери.


Райська насолода і ...«ліки»

— 14 серпня 2013 —

Ці, настільки звичні для нас фрукти - яблука, містять багато вітамінів, але головне їхнє багатство - антиоксиданти. Саме ці речовини захищають нас від хвороб серця та судин і від старіння взагалі. А за вмістом цих речовин яблука займають лідируючі позиції серед інших фруктів. І, що дуже важливо, на відміну від вітамінів антиоксиданти не руйнуються при зберіганні. 


Як лікувати шпори на п'ятах

— 14 серпня 2013 —

Як лікувати шпори на п'ятах, не витрачаючи величезні засоби на косметологів? Цілком ефективно можна провести дане лікування вдома. 


Мухогон - рослина корисна

— 14 серпня 2013 —

У цієї рослини дуже багато назв: мільне дерево, мухогон (за здатність відлякувати міль і мух), шпороцвіт і півняча шпора (через форму дрібних блакитнуватих квіток, хоча квітує ця рослина рідко), шпороцвіт кущовидний (за форму рослини), крапивка (схожий на кропиву, хоча і не печеться). А ботанічна її назва - плектрантус - теж відображає форму квіток рослини: plectron - «шпора», anthos - «квітка». 


Цілющі властивості яблук

— 14 серпня 2013 —

Ще Гіппократ відзначав цілющі якості яблук і рекомендував їх при лікуванні кишкових захворювань, хворостей серця та нирок. 


10 причин полюбити чорнослив

— 7 серпня 2013 —

Висушені плоди сливи містять набагато більше корисних речовин, чим свіжі. Чорнослив належить до категорії найбільш корисних сухофруктів. 


Копорський чай - джерело здоров'я

— 7 серпня 2013 —

Багато хто вважає, що вранці набагато корисніше пити чай, ніж каву. Корисніший чай чи ні - питання спірне. А ось те, що за старих часів популярними були зовсім інші чаї - це точно. 


Картопляні компреси при болях у попереку

— 7 серпня 2013 —

Пару місяців тому придбали з чоловіком невелику ділянку за містом. Земля була занедбаною, недоглянутою, зрозуміло, все потрібно було освоювати з самого початку, а це дуже трудомісткий процес.


Абрикоси прискорюють загоєння ран

— 7 серпня 2013 —

При роботі на дачній ділянці або в саду існує певний ризик одержання досить неприємної травми. Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте ЯндексLoading...