Народна медицина

Не пропустіть топінамбур

— 13 листопада 2013 —

Зараз самий час земляної груші, інтерес до якої повільно, але вірно зростає. І недарма. Вона знижує цукор і підвищує гемоглобін, тому дуже корисна людям, що страждають анемією та цукровим діабетом. Топінамбур містить інулін, цукор і особливо багато води - до 80%. За вмістом заліза він значно перевершує моркву, картоплю, буряк та інші овочі.


Перевірені засоби від застуди

— 6 листопада 2013 —

Осіння погода часом дуже мінлива, тому багато хто встиг занедужати. Що ж, будемо лікуватися від застуди перевіреними засобами.


Наш «серцевий» друг - банан

— 6 листопада 2013 —

Ми вже давно не сприймаємо його як екзотичний фрукт, тому що сьогодні купити банан можна скрізь, а настільки високого звання він удостоївся за те, що є одним з кращих харчових джерел калію. 


Фейхоа - для щитовидки. Корисні рецепти

— 30 жовтня 2013 —

Фейхоа - рослина, котру за вмістом йоду можна порівняти з морепродуктами. Особливість цієї рослини така, що вона здатна накопичувати водорозчинні сполуки йоду, які легко засвоюються організмом людини. Але вміст цього елемента залежить від місця, де виросла рослина, і не всі плоди містять досить велику його кількість.


Ліки від Чиполліно

— 30 жовтня 2013 —

У головці ріпчастої цибулі містяться цукри (цукроза, мальтоза, фруктоза, поліцукрид інулін), вітаміни, білки, ферменти, сапоніни, флавоноїд кверцетин, фітонциди, мінеральні солі фосфору, заліза, калію та ін.


Апітерапія: які хвороби лікують бджолиною отрутою?

— 23 жовтня 2013 —

«Правильні» бджоли не тільки роблять смачний мед, але ще й виступають у якості лікарів. Багато хвороб з давніх часів лікували та лікують донині за допомогою апітерапії (від латинського слова apis, тобто «бджола»), до ведення якої за традицією відносять не тільки лікування продуктами бджільництва, але і бджіловжаленням.


Фітотерапія: 8 золотих правил

— 23 жовтня 2013 —

Перш ніж випробовувати на собі рецепти фітотерапії, застосовувати природні імуностимулятори та засоби від застуди, ознайомтеся з принципами використання лікарських трав. Адже знання основ траволікування - запорука успіху!


Вісім причин їсти мед щодня

— 16 жовтня 2013 —

Лікарі недарма пропонують замінити цукор медом. Цей продукт унікальний за насиченістю корисними властивостями - мед поліпшує самопочуття, дарує красу і підтримує молодість.


Горобина очищає воду

— 16 жовтня 2013 —

Здавна на Русі горобина звичайна користувалася особливою пошаною. Про неї не тільки співали задушевні пісні - добре відомо про її цілющі властивості.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс