Народна медицина

Як просто вилікувати застуду за 1 день?

— 4 грудня 2013 —

Як вилікувати застуду за 1 день - порадити досить складно. Трохи простіше підказати, як вилікувати застуду за 1 ніч. Оскільки сон грає вирішальне значення у видужанні. Особливо якщо перед тим, як лягти в постіль, ви виконали «повний пакет» протизастудних заходів. 


Брусниця

— 4 грудня 2013 —

Найчастіше в народній медицині ягоди брусниці приймають при діабеті та при лікуванні поносу. Сік ягоди та напої з неї використовують при гарячковому стані. Листя брусниці використовують у якості сечогінного при запаленнях нирок і сечового міхура.  


Сезон хурми: корисно, але не всім

— 4 грудня 2013 —

З першими заморозками починається сезон хурми. Ця ягода, прозвана в Японії «сливою богів», дуже корисний та живильний плід. Але чи можна споживати хурму всім без винятку?


Лікування гастриту народними засобами

— 27 листопада 2013 —

Захворювання не щадить нікого, ні дитину, ні старого, ні бідного, ні багатого, доставляючи кожному неприємні відчуття та болі. 


Хрінові рецепти від бабусі

— 27 листопада 2013 —

У російській класичній кухні хрін готували завжди безпосередньо до столу й намагалися не залишати його більш ніж на 1-2 дні, тому що вважалося, що він повинен бути обов'язково злим, «добре шибати в ніс», а залишений на строк більше 2 діб після приготування втрачав силу. 


Евкаліптова олія знижує цукор у крові

— 27 листопада 2013 —

- Якось окропом обварила палець. Відразу помазала обпалене місце лавандовою олією. Через 20 хвилин біль стих і палець навіть не почервонів, - розповідає киянка 41-літня Галина Сухомлин.


Народні засоби лікування нежитю

— 20 листопада 2013 —

Зв'язок слизової носоглотки та стіп відомий давно. Коли ноги замерзають, відбувається ослаблення захисту носа.


Як неправильно лікувати застуду

— 20 листопада 2013 —

З вуст у вуста люди передають секрети народних способів лікування застуди, упевнені, що це єдино вірний порятунок від напасті. Деякі й зовсім придумують свої рецепти. У підсумку половина людей не тільки не лікується, але ще і шкодить своєму здоров'ю.


Кілька причин полюбити хурму

— 13 листопада 2013 —

З приходом пізньої осені на прилавках ринків і супермаркетів з'являються яскраво-жовтогарячі плоди заморської хурми. У перекладі з перської хурма означає фінік, а з латині - «їжа богів». 


Корисні властивості гарбуза

— 13 листопада 2013 —

Стан багатьох пацієнтів можна полегшити за допомогою звичайного гарбуза. Загальний набір корисних живильних речовин визначає корисні властивості гарбуза і дозволяє застосовувати цей продукт при найрізноманітніших хворобах.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс