Сад-город

Метеорологи обіцяють теплу осінь і зиму, Новий рік - з морозцем

— 23 вересня 2015 —

Учені Українського гідрометеорологічного інституту розрахували прогноз на осінньо-зимовий період на території України в опалювальний сезон. За їхніми прогнозами, він буде теплим, морози очікуються в період переходу старий і новий рік. 


Баклажани – про колір, світло і тепло

— 23 вересня 2015 —

Ми звикли до темно-фіолетових баклажанів, але вони можуть бути й зеленими, і жовтогарячими, у смужку та навіть білими. 


Гарбуз - король осені

— 16 вересня 2015 —

Титул найбільшого овочу наших городів без сумніву належить гарбузу. В умовах спекотного клімату, наприклад у Середній Азії, були вирощені екземпляри, які досягали позначки 200 кілограм. В умовах помірного клімату при правильному догляді існує можливість виростити овоч вагою до 50 кг.


Народні способи зберігання цибулі та часнику

— 16 вересня 2015 —

Золоте правило - запаси часнику під'їдають, починаючи від найдрібніших до більших головок, оскільки швидше псується дрібний часник. Зберігати ж часник можна декількома способами:


Чому краще саджати восени

— 9 вересня 2015 —

Коли саджати дерева - навесні або восени? Абсолютно однозначна відповідь на це питання навряд чи існує: і рік на рік за погодними умовами не припадає, і ґрунти на кожній ділянці свої, та й будь-який саджанець, як усякий живий організм, відрізняється індивідуальністю. У кожного сезону є цілий набір плюсів і мінусів, які потрібно врахувати, ухвалюючи рішення щодо посадки. 


Відмінний урожай без хімії

— 9 вересня 2015 —

Більшість рекомендацій з догляду за овочевими культурами обов'язково містять приклади застосування хімічних препаратів, за допомогою яких можна боротися з тими або іншими проблемами городів. Однак вирощуючи культури «для себе», обов'язково замислюєшся: а чи не можна обійтися без хімії? І виявляється, можна! 


Карбування пагонів винограду

— 2 вересня 2015 —

Карбування пагонів, подібно прищипуванню, полягає у видаленні верхньої частини зелених пагонів. Однак під час карбування видаляють значно більшу частину пагона, чим при прищипуванні. 


Види грунтів, їхні особливості та способи поліпшення

— 2 вересня 2015 —

Кожний з нас, хто хоч трохи знайомий з біологією, розуміє, що успіх вирощування садово-городніх культур залежить відразу від сукупності безлічі різнобічних факторів. Кліматичні умови, строки посадки, сорт, своєчасність і грамотність агротехнічних прийомів - ось далеко не все, що впливає на врожай.


Молодим садівникам

— 26 серпня 2015 —

Плоди ранньолітніх сортів ви вже зібрали, але найбільш яблучний місяць, звичайно, вересень. Пропонуємо кілька порад фахівців про строки збирання врожаю яблук та їхнє зберігання.


Такий маленький і такий підступний ворог

— 19 серпня 2015 —

Цього року попелиці розвелося безліч. Шкоду, що наноситься рослинам цією комахою, часто недооцінюють, а даремно. Попелиця висмоктує рослинний сік зі стебел і листя, бутонів і бруньок. В ураженої рослини листочки скручуються, бутони й пагони деформуються, ріст сповільнюється, плоди не визрівають. Крім прямого збитку, попелиця переносить вірусні захворювання, на цукристих виділеннях попелиці поселяється чорний сажистий гриб (чорна сажиста роса). Ця напасть може оселитися практично на будь-яких садових і кімнатних рослинах, важливо не упустити момент і почати боротьбу вчасно.Привіт, гість!   Вхід

Facebook Google+ Одноклассники Twitter Вконтакте Яндекс